رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

تشکیلات انقلاب اسلامی بسیج است

تشکیلات انقلاب اسلامی بسیج است

به گزارش سیاسی ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: تشکیلات انقلاب اسلامی بسیج است که توسط امام المسلمین راهبری و هدف گذاری می شود.


سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی روز چهارشنبه در حاشیه رزمایش اقتدار بسیجیان در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد اضافه کرد: برنامه های بسیج متنوع است ولی هم اکنون اولویت این مجموعه مقابله با کرونا و کمک به حل مسایل اصلی کشور است.
وی افزود: رسالت بسیج در گام دوم انقلاب، تحقق بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری در خصوص تحقق دولت اسلامی، جامعه پردازی و تمدن نوین اسلامی است و این تشکیلات مردم پایه باید در عرصه هایی نقش آفرینی کند که آن عرصه ها بستر تحقق گام دوم است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: هم اکنون نقش آفرینی بسیج در مسایل عمومی کشور که اولویت دارند بسیار حایز اهمیت است و در سطح کشور با هدایت فرماندهان سپاه های استانی و انگیزه های فراوان انقلابی این مسیر برنامه ریزی شده است.
سردار سلیمانی با بیان اینکه ایجاد مسکن برای نیازمندان حاشیه شهرها، محرومان و روستاییان همچون اقدامات بسیج است اضافه کرد: در هفته بسیج ساخت ۴۰ هزار مسکن را آغاز کردیم همینطور در مسایل فرهنگی و ارزشی هم صاحب رسالت هستیم تا آثار مانای فرهنگی در زمینه فیلم های سینمایی و بازیهای کامپیوتری تولید نماییم و در بحث علم و فناوری هم پشتیبانی از تبدیل شدن ایده ها و خلاقیتها به محصولات نافع و در زنجیره تولید از دیگر برنامه هاست و در همه این اقدامات آنهایی که مبتنی بر بیانیه گام دوم است اولویت دارند.منبع:

1400/09/04
20:17:35
5.0 / 5
1146
تگهای خبر: تمدن , تولید , جامعه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل