معاون پارلمانی رئیس جمهور:

تلاش می نماییم جلوی هزینه های بیهوده گرفته شود

تلاش می نماییم جلوی هزینه های بیهوده گرفته شود

به گزارش سیاسی فارس معاون پارلمانی رئیس جمهور با تکیه بر این که در کنار معیشت مردم و اقتصاد مردم باید به بحث فرهنگ هم توجه گردد، اظهار داشت: تلاشمان این است که جلوی ریخت و پاش ها و هزینه های بیهوده گرفته شود و برای خدمت به مردم به کار روند.


سید محمد حسینی که همزمان با سفر هیئت دولت به استان فارس، بعنوان نماینده رئیس جمهور به شهرستان فسا سفر کرده است، در بدو ورود به این شهرستان، از یک واحد تولید محصولات لبنی و یکی از پروژه های ورزشی فسا بازدید کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه بازدیدهای خود سری هم به بیمارستان درحال تاسیس شهرستان فسا زد تا از نزدیک در جریان روند ساخت این بیمارستان قرار بگیرد.
حسینی پس از آن در جلسه شورای اداری شهرستان فسا که با حضور با حضور امام جمعه، فرماندار و تعدادی از مسؤلان شهرستان برگزار شد، شرکت کرد و بعد از شنیدن مسائل و مشکلات شهرستان فسا اظهار داشت: باآنکه هم اکنون مشکلاتی اقتصادی در کشور وجود دارد، اما بعضی از کارها اولویت دارد و باید تلاش نماییم زودتر به نتیجه برسند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: دولت تمام توان خویش را به کار گرفته تا در خدمت مردم باشد و بیشتر از گذشته کار و تلاش شود.
حسینی اضافه کرد: آیت الله رئیسی بر برگزاری سفرهای استانی و حضور در بین مردم و لمس مشکل از نزدیک تاکید دارند و ما بر این باور داریم که اگر مسئولین برای رفع مشکلات تلاش کنند خدا هم کمک خواهد نمود. در بحث واکسناسیون هم دیدید که با تلاش دولت و مسؤلان این مساله با سرعت به نتیجه رسید.
وی در ادامه به عضویت ایران در سازمان شانگ های اشاره نمود و اظهار داشت: این سازمان یک سازمان قدرتمند است و کشورهای مانند روسیه، چین، هند و... در این سازمان هستند و اگر تبادلات ما با این کشورها سرعت بگیرد بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.
حسینی افزود: دنیا فقط غرب و آمریکا نیست و ما نباید معطل بعضی از کشورهای غربی شویم. همین کشورهای اطراف می توانند بازار بسیار خوبی برای محصولات ایرانی باشند.
او با اشاره به اینکه باید موانعی که در راه تولید وجود دارد را برطرف نماییم، اظهار داشت: امید است همه در این راه کمک کنند مردم هم باید همراهی و مشارکت کنند و یأس و ناامیدی باید رخت بر بندد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور اضافه کرد: به رغم مشکلات اقتصادی و به تمام مسائلی که وجود داشت مردم پای صندوق آمدند و هم اکنون هم دولت باید این محبت مردم را جبران کند و پاسخ دهد و همه توان خویش را برای حل مشکلات مردم به کار ببندد.
حسینی ضمن اشاره به تلاش مسؤلان برای حل مشکلات اظهار داشت: دولت با تمام توان درحال تلاش است تا مسائل و مشکلات مردم با سرعت بیشتری حل شود.
منبع:

1400/07/22
12:41:57
5.0 / 5
1203
تگهای خبر: آمریكا , ایران , تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل