رییس فراكسیون محیط زیست مجلس:

هورالعظیم منتظر تصمیمات درست است

هورالعظیم منتظر تصمیمات درست است

به گزارش سیاسی کرمان رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درباره هورالعظیم باید سیاست گذاری درستی می شد، تا شاهد این وضعیت نباشیم.


"سمیه رفیعی" در گفت و گو با ایسنا درمورد وضعیت بحرانی این روزهای تالاب بین المللی هورالعظیم اظهار نمود: فاجعه ای که حالا در هورالعظیم اتفاق افتاده حاصل نتیجه کارهای یک سال و دو سال نیست. این یک تصمیم گیری در بلندمدت و عدم سیاست گذاری درست است که این فاجعه را به وجود آورده و اساسا چاره آن در کوتاه مدت میسر نیست.
وی اضافه کرد: ناراحت کننده این است که این وسط مردم تاوان بی تدبیری های چندین ساله درباره هورالعظیم را باید پس دهند و در صورتیکه اگر درست سیاست گذاری می شد شاهد این چنین فجایعی نبودیم.
نماینده مردم تهران در مجلس از سفر خود به منطقه هورالعظیم در هفته آینده اطلاع داد و افزود: خشکسالی و تغییر اقلیم اساسا اثرگذار است اما نه این که ما به دست خودمان بحرانی را به وجود بیاوریم. علی ای حال برای این مشکل شنبه آینده به این منطقه سفر خواهم کرد.
وی خاطرنشان کرد: نشست های کارشناسی مختلف و طولانی مدتی را با کارشناسان وزارت نیرو و سازمان محیط زیست داشتم، باید به یک جمع بندی برسیم و تصمیم درستی برای آینده داشته باشیم.
منبع:

1400/04/20
13:16:06
5.0 / 5
1442
تگهای خبر: سازمان , سفر , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل