درخواست نماینده خاش از نیروهای مسلح و نهادهای حمایتی برای كمك به مردم سیستان و بلوچستان

درخواست نماینده خاش از نیروهای مسلح و نهادهای حمایتی برای كمك به مردم سیستان و بلوچستان

به گزارش سیاسی یک عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: از آنجائیکه جمعیت این استان جوان است نباید صرفاً واکسیناسیون افراد بالای ۵۰ سال در اولویت باشد بلکه باید واکسیناسیون در سطح عمومی دنبال شود.


اسماعیل حسین زهی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت موج پنجم کرونا در استان سیستان و بلوچستان، بیان نمود: متاسفانه همچنان موج پنجم در استان پایدار می باشد و وضعیت استان از رنگ سیاه تغییری نداشته است. انتظار می رود با توجه جدی وزارت بهداشت، نیروهای مسلح و ستاد اجرایی فرمان امام بتوانیم این موج را در استان کنترل و از انتقال آن به سایر استان ها جلوگیری نماییم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: از سوی دیگر استان ما از نظر وضعیت معیشتی مردم از محرومیت برخوردار می باشد و نیاز است دولت به نوبه خود از نظر معیشتی هم به مردم کمک نماید. متاسفانه با قطعی برق، آب بسیاری از روستاهای استان هم قطع می شود و ضروریست برای تأمین آب روستاها در این شرایط تدبیری اندیشیده شود.
نماینده مردم خاش در مجلس خاطرنشان کرد: همینطور از آنجائیکه جمعیت استان جوان است، نباید صرفاً واکسیناسیون افراد بالای ۵۰ سال در اولویت باشد بلکه باید واکسیناسیون در سطح عمومی در استان دنبال شود تا بتوانیم این موج را کنترل نماییم.
حسین زهی با اشاره به اینکه احتیاج به توجه ویژه دولت و تمام خیرین و نهادهای حمایتی داریم، تصریح کرد: تأمین واکسن در سطح عمومی و ملزومات بهداشتی نظیر ماسک و مواد ضدعفونی کننده و تجهیزات درمانی همچون مواردی هستند که نیاز مردم استان می باشد.
وی اظهار داشت: همچنان رنگ استان سیاه است و امید است تعطیلات یک هفته ای ادامه یابد.
منبع:

1400/04/18
14:11:20
5.0 / 5
1173
تگهای خبر: دولت , عمومی , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل