فرمانده نیروی هوایی ارتش:

كاركنان نیروی هوایی، انقلاب را از خود می دانند

كاركنان نیروی هوایی، انقلاب را از خود می دانند

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در شعبه رای گیری اظهار داشت: کارکنان غیور نیروی الهی هوایی ارتش این انقلاب را از خود می دانند، همیشه در همه صحنه ها حضور داشته و در خط مقدم بوده اند.


به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، با آغاز رأی گیری در نخستین ساعات ابتدایی بامداد جمعه در محل دریافت رای کوی انقلاب نهاجا رای خویش را به صندوق انداخت.
فرمانده نیروی هوایی ارتش ضمن اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات نسبت به سایر دوره ها با اشاره به اینکه اینکه انتخابات همیشه مهم بوده عنوان کرد: این دوره از انتخابات به علت وجود مسائل مختلف در سطح بین الملل بسیار مهمتر و تعیین کننده تر نسبت به گذشته است.
وی با اشاره به اینکه انتخابات و شرکت در آن یک نوع عبادت است و برای عبادت باید شتاب کرد اظهار داشت: کارکنان نیروی هوایی ارتش جزء نخستین نفرها در خط مقدم هستند و پیام عبادی فرمانده خودشان، مقام معظم رهبری را درک و متوجه شدند و بطور قطع در صحنه حضور گسترده پیدا خواهند کرد.
امیر سرتیپ نصیرزاده اضافه کرد: کارکنان غیور نیروی الهی هوایی ارتش این انقلاب را از خودشان می دانند و همیشه در همه صحنه ها حضور داشته و در خط مقدم بوده اند و این دفعه هم با بصیرت بسیار بالا و آگاهی برای یاری انقلاب عجله و شتاب می کنند.
فرمانده نیروی هوایی ارتش ضمن اشاره به پیام این انتخابات به دشمنان این مرزو بوم اظهار داشت: پیام مهم این انتخابات حضور مردم در صحنه است، این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تنها نیست و هر سیاست و راهبردی را در دنیا پیاده و تعیین می کند به پشتوانه ملت بزرگ ایران اسلامی انجام می گیرد و حضور پر شور در این انتخابات این را تثبیت خواهد نمود.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ( ۶ حوزه انتخابیه تهران، تفرش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان دوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) امروز (جمعه ۲۸ خرداد) درحال برگزاری است.
طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد حائز شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند.
زمان آغاز فرآیند انتخابات از ساعت ۷ بامداد جمعه شروع شد و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت دریافت رای تا ساعت ۲ صبح شنبه وجود دارد.منبع:

1400/03/29
19:15:55
5.0 / 5
1076
تگهای خبر: ارتش , ایران , شورا , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل