مهرعلیزاده:

برای جلوگیری از پراكندگی آرا انصراف دادم

برای جلوگیری از پراكندگی آرا انصراف دادم

به گزارش سیاسی محسن مهرعلیزاده بعد از اعلام انصراف از ادامه حضور در رقابت های انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه ای با تاکید بیان این که «حضور من در انتخابات برای پیگیری دغدغه های مردم و نجات جمهوریت نظام و انصرافم نیز برای جلوگیری از پراکندگی آرا بود»، اظهار نمود: همچنان در کنار اراده اصلاح طلبانه مردم با اعتماد به صندوق رای خواهم ایستاد و به انتخاب آنها احترام می گذارم.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، متن بیانیه محسن مهرعلیزاده کاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری که بامداد چهارشنبه از ادامه حضور در رقابت های انتخاباتی انصراف داد به شرح زیر است:
«بنام خداوند جان و خرد
مردم شریف ایران!
اینجانب محسن مهرعلیزاده فرزند ایران، به دعوت قسمتی از اقشار مردم عزیز و گروه های مرجع سیاسی و اجتماعی در امتداد بهبود معیشت و رفاه بیشتر، شادابی و نشاط مردم و نیز ارتقای عزت، اعتبار و جایگاه کشورم، با شعار «دولت زندگی» پای به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری گذاشتم. از شروع این تصمیم سخت می دانستم که بزرگترین رقیبم در این انتخابات، نا امیدی شما مردم از امکان تغییر و اصلاح امور است، امید داشتم که با گرفتن یاری از درگاه خداوند بزرگ و طرح مطالبات برحق شما و تاکید بر مشی اصلاح طلبی برای بهبود شرایط، به ایجاد فضای شور و نشاط انتخاباتی و زمینه لازم جهت استفاده شما مردم عزیز از حق قانونی خودتان کمک نمایم.
امروز بعد از گذشت نزدیک به سه هفته رقابت نفس گیر و پرحاشیه و ملاحظه و پیش بینی رغبت ناکافی مشارکت مردم، احساس می کنم نه من و نه دیگر کاندیداها نتوانسته ایم فضای مناسب کافی برای برون رفت از شرایط موجود ایجاد نماییم.
بدین سبب با ملاحظه شرایط حاضر و به حکم عقل و احترام به خرد جمعی با سپاس از همراهی و همکاری همه همراهان و دوستان و هواداران عزیزم در سراسر کشور و با عرض پوزش از محضر ملت بزرگ ایران، ضمن انصراف از ادامه حضور در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم، درخواست دارم با مشارکت جدی در انتخابات از حق قانونی مصرح خود در قانون اساسی بهره مند گردید و در راه اعتلا و پیشرفت ایران عزیزمان گام بردارید.
حضور من در انتخابات برای پیگیری دغدغه های مردم و نجات جمهوریت نظام و انصرافم نیز برای جلوگیری از پراکندگی آرا بود، من همچنان در کنار اراده اصلاح طلبانه مردم با اعتماد به صندوق رای خواهم ایستاد و به انتخاب آنها احترام می گذارم. سرفرازی ایران و ایرانیان و فردائی بهتر را برای شما ملت بزرگ ایران آرزومندم.»
منبع:

1400/03/26
22:30:33
5.0 / 5
1089
تگهای خبر: ایران , دولت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل