فرمانده كل ارتش:

پیوست ناوشكن دنا جهش فوق العاده در توان رزمی بوجود می آورد

پیوست ناوشكن دنا جهش فوق العاده در توان رزمی بوجود می آورد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: پیوست «ناوشکن دنا» و «ناو مین شکار شاهین»، یک اتفاق مهم می باشد و یک جهش فوق العاده در توان رزمی نیروی دریایی ارتش بوجود می آورد.


امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی دوشنبه در حاشیه آیین الحاق «ناوشکن دنا» و «ناو مین شکار شاهین» در جمع خبرنگاران اضافه کرد: تعداد قابل توجهی از این تجهیزات در سالهای اخیر به نیروی دریایی افزوده شد و در آینده نزدیک هم شاهد اضافه شدن تعداد دیگری خواهیم شد.
وی افزود: جوانان امروز افتخار می کنند که با شناورها و تجهیزاتی مأموریت های بزرگ دریانوردی در اقیانوس ها و آب های آزاد را انجام می دهند که به دست متخصصان خودمان ساخته شده است.
فرمانده کل ارتش ضمن تشکر و قدردانی از همه کسانی که در ساخت ناوشکن دنا نقش داشته اند افزود: این روز به واسطه پیوستن ناوشکن دنا و ناو مین شکار شاهین به نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران مبارک است.
ناوشکن تمام ایرانی دنا و ناو مین شکار شاهین ایران با دستور رئیس جمهوری و به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور فرمانده کل ارتش، وزیردفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و فرمانده نیروی دریایی ارتش روز دوشنبه در بندرعباس به ناوگان نیروی دریایی ارتش پیوستند.


1400/03/24
23:00:36
5.0 / 5
1112
تگهای خبر: ارتش , ایران , تخصص , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل