سرتیپ حیدری:

بنیاد اكرام طرح های خوبی برای بهبود وضعیت معیشتی كاركنان اجرا می كند

بنیاد اكرام طرح های خوبی برای بهبود وضعیت معیشتی كاركنان اجرا می كند

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه بنیاد اکرام طرح های خوبی برای بهبود وضعیت معیشتی و خدمات رسانی دارد، اظهار داشت: برای تحقق صد درصدی نیازمند حمایت ها و پشتیبانی های و بسترسازی و کامل کردن زنجیره خدمت در سطح نیرو هستیم.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سرتیپ کیومرث حیدری روز شنبه در اولین همایش بنیاد اکرام و افتتاحیه بنیاد باران رحمت که سالن شهید مطهری نزاجا برگزار شد، اظهار نمود: امروز خیلی از عزیزان در نیروی زمینی ارتش در راه خدمت به همنوعان و نیازمندان عاشقانه ورود پیدا کردند و موسسه بنیاد اکرام هم در همین راستا تابحال گام برداشته است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه بنیاد اکرام زیرمجموعه نزاجا شکل گرفته است، اظهار داشت: این مجموعه مستمری ماهانه بیماران صعب العلاج را تأمین و به صورت ماهانه به حساب عزیزان واریز می کند؛ همینطور این بنیاد در حوزه های مختلف فعالیت پوششی و خدمات رسانی به کارکنان، جهت بهبود وضعیت معیشتی را بر عهده دارد.
وی با اشاره به اینکه بنیاد اکرام طرح های عالی برای بهبود وضعیت معیشتی و خدمات رسانی دارد، اظهار داشت: فعلاً ۲۵ درصد این طرح ها اجرا شده است و برای تحقق صد درصدی نیازمند حمایت ها و پشتیبانی های و بسترسازی و کامل کردن زنجیره خدمت در سطح نیرو هستیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن اشاره به تشکیل موسسه خیریه باران رحمت خطاب به فرماندهان رده های مختلف نزاجا اظهار داشت: همه ما باید کمک نماییم تا خواسته های این موسسه را در جهت کمک به نیازمندان و ضعفا اجابت نماییم.
وی با اشاره به اینکه برخی خانواده ها ۲ الی ۳ فرزند معلول را نگهداری می کنند، تصریح کرد: یکی از اقدامات پرارزش نیروی زمینی در جهت ایجاد محلی برای اسکان و نگهداری فرزندان معلول کارکنان نزاجا است تا این عزیزان در جایگاهی خاص نگهداری شوند و باری از دوش خانواده هایشان برداشته شود.
حیدری اظهار داشت: انشاالله این مرکز در سال ۱۴۰۱ پذیرای این عزیزان خواهد بود و این اقدام در راه تربیت قرآنی و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی است.


1400/03/23
22:33:31
5.0 / 5
1096
تگهای خبر: ارتش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل