سرتیپ صباحی فرد:

مشاركت پر شور در انتخابات زمینه ساز جهش به سمت آرمان های اسلامی است

مشاركت پر شور در انتخابات زمینه ساز جهش به سمت آرمان های اسلامی است

فرمانده نیروی پدافند هوایی در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی شرق اظهار داشت: مشارکت پر شور در انتخابات زمینه ساز جهش به سمت آرمان های اسلامی است و ما وظیفه داریم با عنایت به شاخصهای موجود، انقلابی ترین رئیس جمهوری را بر سرکار بیاوریم.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ صباحی فرد در ادامه بازدید از مناطق و گروه های پدافندی، در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی شرق ضمن ابراز خرسندی از آمادگی عملیاتی و توان رزمی منطقه پدافند هوایی شرق، اضافه کرد: امروز با فعالیتهای شبانه روزی کارکنان تلاشگر پدافند هوایی ارتش، صیانت از آسمان امن ایران اسلامی نه تنها دغدغه نیست بلکه مایه مباهات و غرور همگان است.
وی با تکیه بر این که اگر میدان برای جوانان بابصیرت و انقلابی باز باشد بطور قطع شاهد پیشرفت های چشم گیری در عرصه های مختلف اقتصادی، علم و فناوری، هسته ای، پزشکی خواهیم بود، تصریح کرد: بزرگترین و پرشکوه ترین انقلاب عصر جدید امروز وارد دومین مرحله تمدن سازی شده است و بطور قطع علیرغم این جوانان فهیم و ایثارگر، آینده ای درخشان خواهد داشت.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تکیه بر تبدیل تهدید ها و تحریم ها به فرصت، خاطرنشان کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش با اتکاء به جوانان دلسوز، متعهد و تلاشگر به نقطه ای از بالندگی و اقتدار رسیده است که هر روز شاهد اختراعات و دستاوردهای بومی جدیدی در حوزه ی پدافند هوایی هستیم.
امیر سرتیپ صباحی فرد در این بازدید ضمن ملاقات و گفتگو با کارکنان پایور و وظیفه چندین طرح عمرانی را افتتاح نمود.1400/03/12
22:53:22
5.0 / 5
1275
تگهای خبر: ارتش , ایران , تمدن , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل