بیانیه ستاد مهرعلیزاده درباره ممانعت از ورود نماینده ی وی به رسانه ملی

بیانیه ستاد مهرعلیزاده درباره ممانعت از ورود نماینده ی وی به رسانه ملی

در پی ممانعت از ورود علی تاجرنیا نماینده محسن مهرعلیزاده کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به ساختمان صدا و سیما جهت حضور در برنامه ای تبلیغاتی ستاد انتخابات این کاندیدا اطلاعیه ای صادر کرد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، در بیانیه ستاد انتخاباتی محسن مهرعلیزاده که خطاب به ملت ایران انتشار یافته آمده است: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایر ان، مانع ورود نماینده دکتر محسن مهرعلیزاده برادر گرامی دکتر علی تاجرنیا از نخبه های علمی و سیاسی کشور و نماینده ی دوره ی ششم مجلس شورای اسلامی، جهت شرکت در گفتگوی ویژه ی خبری شد.
در ادامه این بیانیه با انتقاد از این اقدام صدا و سیما اظهار شده است که این اقدام نشانگر آنست که کنترل و محدودیت مطالب با تفسیری جدید توسط کمیته ی انتخابات رسانه ملی به محدودیت نمایندگان کاندیداها نیز تسری یافته است.
در بخش دیگری از این بیانیه عنوان شده است: این رویه را می توان گامی دیگر در ادامه ی روند رقابت ناعادلانه و نابرابر دانست که فقط درباب تنها کاندیدای اصلاح طلب این دوره، اِعمال می شود.
بیانیه ستاد انتخاباتی مهر علیزاده می افزاید: بدیهی است چنین اقداماتی دانسته یا ندانسته همسو با بدخواهان ایران، اعتماد هموطنان را بیش از پیش مورد هدف قرار داده، سبب دلسردی شده و نمادی از انتخاباتی ارائه می دهد که نتیجه ی آن از پیش معین است که خود نافی اراده ی نظام درباب حضور حداکثری مردم می باشد.
در آخر این بیانیه نیز ابراز عقیده شده است: ستاد دکتر مهر علیزاده ضمن انتقاد از چنین رویکرد خارج از چارچوب اختیارات قانونی کمیته انتخابات صدا و سیما، توجه همه کاندیداهای محترم دیگر را به این نکته جلب می نماید که به رسمیت شناختن اینگونه اقدامات، بریدن شاخه ای است که جمهوریت نظام و انتخاب مشروع رییس جمهور آینده بر روی آن استوار است و بالقوه لطمه آن شامل همه ی عزیزان خواهد شد.1400/03/11
21:03:22
5.0 / 5
1228
تگهای خبر: ایران , شورا , كشور , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل