جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منكر قم:

شركت در انتخابات بارز ترین مصداق امر به مشهور است

شركت در انتخابات بارز ترین مصداق امر به مشهور است

به گزارش سیاسی قم جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم با اشاره به لزوم تاکید بر مقوله امر به معروف در این ایام اشاره کرد: امر به معروف و نهی از منکر ابعاد گسترده ای دارد که شرکت در انتخابات ریاست جمهوری از مصادیق بارز شرعی و سیاسی آنست.


سیدمحمد تقی حسینی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به لزوم تاکید بر مقوله امر به معروف در این ایام اشاره کرد: امر به معروف و نهی از منکر ابعاد گسترده ای دارد که شرکت در انتخابات ریاست جمهوری از مصادیق بارز شرعی و سیاسی آنست.
ایشان سپس با اعلان اینکه حفظ نظام از اوجب واجبات است، اضافه کرد: حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری به مثابه یک حماسه سیاسی و نمایش اقتدار مردم سالاری دینی است و امید می رود مردم با شرکت در این حماسه و انتخاب اصلح مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام بزنند.
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد: باید مردم را نسبت به انتخاب اصلح و تحقیق درمورد برنامه نامزد های انتخاباتی آگاه کرد.
حسینی با تاکید بر این که شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و عرفی است، اشاره کرد: حتی قشر خاکستری نیز اگر به اقتدار کشور اهمیت می دهند باید در این انتخابات شرکت نمایند.
وی درباب برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم، اظهار نمود: با ارتباط گیری با افراد تاثیر گذار در میان مردم همچون ائمه جماعت در مساجد، ادارت، خواهران مبلغه و سایر افراد با نفوذ در جامعه با تاکید بر لزوم مشارکت در انتخابات و تحلیل وضعیت سیاسی جامعه اهتمام در روشنگری مردم صورت گرفته است.
منبع:

1400/03/10
22:45:25
5.0 / 5
1244
تگهای خبر: جامعه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل