معاون هماهنگ كننده نیروی پدافند هوایی ارتش:

مدیریت مدبرانه و ایجاد انگیزه باعث ارتقای بهره وری كاركنان می شود

مدیریت مدبرانه و ایجاد انگیزه باعث ارتقای بهره وری كاركنان می شود

به گزارش سیاسی معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: برنامه ریزی منسجم، مدیریت مدبرانه و ایجاد انگیزه باعث ارتقای بهره وری کارکنان می شود.


به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، ابوالفضل سپهری راد با تکیه بر این که دوره های آموزش ضمن خدمت و آموزش کارکنان بعنوان یک امر حیاتی، مستمر و مداوم تلقی می شود، اظهار نمود: تنها از راه آموزش میتوان تلاشهای کارکنان را با امکانات موجود و پیشرفت های علمی جدید هماهنگ کرد.
سپهری راد اضافه کرد: بهبود و ارتقای بهره وری مستلزم کوشش و تلاش برنامه ریزی شده همه جانبه از جانب مسئولین ذیربط است که خود نیازمند بهبود شرایط کار و تغییر محرکه ها و روش های انگیزشی کارکنان، بهبود نظام ها، قوانین، بخشنامه ها، دستورالعمل ها روش ها، فناوری می شود.
معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ضمن اشاره به خدمات ارزشمند مرکز روحی و رفاهی نور پدافند در برآورده کردن بخشی از نیازهای رفاهی و معیشتی کارکنان، تصریح کرد: با عملی سازی نظام شایسته سالاری عدالت و انصاف بر مبنای یک نظام جامع ارزیابی عملکرد، میتوان افزایش بهره وری مطلوب را چند برابر افزایش داد.
وی با تکیه بر ضرورت توجه به معنویت و مکتب شهدا در این حوزه خاطرنشان کرد: معرفی شهدای شاخص بعنوان یک الگو در عرصه معنویت می تواند سبب پرورش مدیران و فرماندهان در عرصه اسلامی شود و در تمدن سازی اسلامی تأثیرگذار باشد.منبع:

1400/03/10
10:56:53
5.0 / 5
1189
تگهای خبر: آموزش , ارتش , ایران , تمدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل