رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس:

جزو چند كشور نخست در حوزه پیشرفت فناوری انرژی اتمی هستیم

جزو چند كشور نخست در حوزه پیشرفت فناوری انرژی اتمی هستیم

به گزارش سیاسی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اظهار داشت: امروز جزو چند کشور اول در حوزه پیشرفت فناوری انرژی اتمی هستیم و اگر در این حوزه موفق نبودیم؛ دشمنان با این حساسیت برنامه های ما را پیگیری نمی کردند و دنبال ترور دانشمندان هسته ای ما نبودند.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر عصر سه شنبه در جریان امضای تفاهم نامه همکاری مشترک میان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و سازمان انرژی اتمی ایران اضافه کرد: آثار و ارزش های دفاع مقدس در تمامی ارکان این نظام هویدا است و امروز نیز این همت از طرف سازمان انرژی اتمی شکل گرفته تا موزه های ما رنگ و بوی بیشتری از برکات خون شهدا را به خود بگیرند.
سردار کارگر اظهار داشت: امروز جزو چند کشور اول در حوزه پیشرفت فناوری انرژی اتمی هستیم و اگر در این حوزه موفق نبودیم؛ دشمنان با این حساسیت برنامه های ما را پیگیری نمی کردند و دنبال ترور دانشمندان هسته ای ما نبودند.
وی اضافه کرد: این موفقیت ها با رهنمودهای مقام معظم رهبری و از خودگذشتگی دانشمندان بزرگ و انجام فعالیت ها با روحیه بسیجی حاصل و در عرصه انرژی اتمی محقق شده است.
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با اشاره به جمله سردار سلیمانی که گفت دفاع مقدس قله و جبهه مقاومت دامنه این قله است، اضافه کرد: پیروزی های به دست آمده در این حوزه به برکت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رقم خورده است.
وی اشاره کرد: امروز ارزش های دفاع مقدس در عرصه های مختلف تحقق پیدا کرده است؛ امیدواریم در انتخابات پیشرو عزیزانی که کاندیدا هستند و مقرر است مناظره داشته باشند، به دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران توجه داشته باشند.
سردار کارگر با اشاره به سیاه نمایی برخی افراد در جریان روند انتخابات، اظهار داشت: متاسفانه عده ای به شکلی وانمود می کنند که گویا می خواهند مخروبه ای را تحویل بگیرند، در صورتیکه تضعیف دستاوردهای جمهوری اسلامی خواست دشمن است چونکه آنها به پیشرفت های ما اذعان دارد.
وی با اعلان اینکه نباید پیشرفت ها و دستاوردهای کشور را نادیده گرفت، اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران منشاء خدمات و دستاوردهای بهادار ای بوده است که در جریان انتخابات باید این دستاوردها و پیشرفت ها عنوان شود.
سردار کارگر اضافه کرد: همه دولت ها در جمهوری اسلامی منشا خدمت و دستاوردهای مختلف در عرصه های مختلف بوده است؛ بیش از ۹۰ درصد مسئولان دولت های مختلف جمهوری اسلامی افرادی خدوم، کوشا و پاکدست بودند که اگر اینگونه نبود امروز شاهد پیشرفت های قابل توجه در حوزه های مختلف نبودیم.
وی با تاکید بر این که دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال تضعیف و کوچک جلوه دادن دستاوردهای بهادار نظام جمهوری اسلامی هستند، اضافه کرد: اساسا این سیاه نمایی ها و شایعات از طرف دشمنان انقلاب اسلامی مدیریت می شود.
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: امروز همه می دانند که جمهوری اسلامی عزتمند است و عظمت دارد و کاندیداهای ریاست جمهوری تلاش کنند تا با انتخاب شدن از طرف مردم، این عزت و توانمندی را بیشتر کنند.
وی با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت در منطقه، اظهار داشت: این پیروزی ها بواسطه جمهوری اسلامی ایران به دست آمد؛ سردار سلیمانی که پرورش یافته مکتب انقلاب اسلامی است توانست با کمک مردم عراق و سوریه بر داعش پیروز شود و اختتام داعش را اعلام نماید.
سردار کارگر اظهار داشت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی در مقابل ملت ایران زانو زده اند و پیشرفت های جمهوری اسلامی حاصل زحمات علما، شهدا، جانبازان، ایثارگران و مردم فهمیم است، پس ما باید به جمهوری اسلامی افتخار نماییم.
وی با اعلان اینکه گر ما پیروز نشده و موفق نبودیم دشمن احساس خطر نمی کرد و دست به ترور دانشمندان ما نمی زد. اظهار داشت: شخصی که منتخب می شود رئیس جمهوری همه ملت ایران است و همه باید از او حمایت حداکثری داشته باشند.منبع:

1400/03/05
11:25:36
5.0 / 5
1227
تگهای خبر: ایران , خدمات , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل