پنتاگون پرواز اشیاء پرنده مجهول در آسمان آمریكا را تایید نمود

پنتاگون پرواز اشیاء پرنده مجهول در آسمان آمریكا را تایید نمود

سیاسی: وزارت دفاع آمریکا با خارج کردن تصاویر ویدئویی از پرواز اشیاء پرنده ناشناس در مرزهای آمریکا از بخش محرمانه، آنها را مورد تایید قرار داد.


به گزارش روز جمعه ایرنا، شبکه خبری سی ان ان با انتشار این خبر اضافه کرد: اشیاء پرنده ناشناس هوایی (UAP) طی سالهای اخیر توسط یگان های هوایی آمریکا مورد شناسایی قرار گرفته اند و الان پنتاگون صحت این مساله را مورد تایید قرار داده است.
بنابراین گزارش رویت اشیاء پرنده ناشناس در سال ۲۰۰۴میلادی نزدیک سواحل کالیفرنیا رصد و در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز یک فروند جنگنده اف-۱۸ آمریکا یک شئی پرنده ناشناس را که وارد آسمان آمریکا می شود بر فراز سواحل اقیانوس آتلانتیک رهگیری می کند.
«سو گاه» (Sue Gough) سخنگوی پنتاگون در اطلاعیه ای به سی ان ان اعلام نمود که این اشیاء پرنده که در سه نوبت طی سالهای قبل توسط پرسنل نیروی دریایی آمریکا رهیگری شدند، در اشکال مختلفی درحال پرواز بوده اند.


عدم افشای پرواز اشیا پرنده ناشناس برفراز آمریکا از بیم دشمنان
سخنگوی پنتاگون در ادامه این بیانیه به سی ان ان گفته است: از آنجایی که این مساله می توانسته است برای دشمنان آمریکا مفید واقع شود؛ این وزارت خانه برای حفظ عملیات امنیتی از افشای صحت پرواز این اشیاء پرنده ناشناس خودداری کرده بود.
این گزارش می افزاید: آژانس های اطلاعاتی آمریکا سرانجام در ماه ژوئن سال قبل ناگزیر شدند رصد و پرواز این اشیاء ناشناس پرنده که به حریم هوایی آمریکا وارد شده اند را از حالت محرمانه خارج کرده و به اطلاع کنگره آمریکا برسانند.
در ماه آگوست سال ۲۰۲۰ پنتاگون یگان ویژه ای را برای رهگیری و مقابله با ورود این اشیاء پرنده ناشناس تشکیل داد.پنتاگون در گزارش خود عنوان کرد: نیروی دریایی آمریکا در سال ۲۰۱۹ گزارش های مختلفی از ورود و تعرض اشیاء پرنده ناشناس که در اشکال و فرم های مختلفی بودند به حریم هوایی آمریکا داده است.
پنتاگون و شبکه خبری سی ان ان به منشاء و محل پرواز این پرنده های ناشناس هیچ اشاره ای نکردند.
*۱۳۰۲**منبع:

1400/01/27
21:45:42
5.0 / 5
1449
تگهای خبر: آمریكا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل