رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:

راه علاج مشكلات انتخاب فرد اصلح با نگاه مدیریت انقلابی و جهادی است

راه علاج مشكلات انتخاب فرد اصلح با نگاه مدیریت انقلابی و جهادی است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع اظهار داشت: در انتخاب فرد اصلح باید به شاخصه های ایمان و پارسایی، کفایت در اداره و مدیریت جامعه، توجه به محرومان و مستضعفان و برقراری عدالت و مبارزه با فساد توجه کرد؛ چونکه راه علاج مشکلات کشور در انتخاب فرد اصلح با نگاه مدیریت انقلابی و جهادی است.به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع؛ حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور با حضور در جمع کارکنان وزارت دفاع با مبارک دانستن تقارن بهار نوروز با اعیاد شعبانیه درسال ۱۴۰۰ اظهار داشت: بهار، فرصتی است برای تإمل در راز آفرینش و اندیشیدن در شإن و جایگاه بهار از نظرگاه دین؛ همچنان که در دعای تحویل سال درخواست می نماییم «حول حالنا الی احسن الحال» و این بهارفرصتی است برای ایجاد بهترین تغییر و تحول در زندگی فردی، خانوادگی واجتماعی.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع افزود: ملت ایران و تعدادی از کشورهای فارسی زبان با آمدن بهار و فروردین، سال خودرا شروع می کنند و با سنت های شایسته ای همچون دید و بازدید، کمک به محرومان و مسمتندان، این عید را گرامی می دارند.

حجت الاسلام آقاجانپور با اعلان اینکه دین مبین اسلام نیز تعدادی از سنت های حسنه در عید نوروز مانند دید و بازدید، صله ارحام، رسیدگی به محرومان و مستضعفان و پاکسازی محیط زندگی و اجتماعی از آلودگی ها را تایید نموده است با اشاره به حدیثی از((معلی بن خنیس)) از امام صادق(ع) اظهار داشت: بر طبق این روایت چند رخداد بزرگ در نوروز همچون نازل شدن جبرئیل بر پیامبر(ص)، فرو ریختن بت های قریش از بالای خانه کعبه توسط امیر المومنین(ع)، شکستن بت ها توسط حضرت ابراهیم(ع)، بیعت با حضرت علی بعد از مرگ عثمان و... روی داده است.

وی با اشاره به تقارن سال ۱۴۰۰ و شروع قرن جدید با میلاد حضرت صاحب الزمان اظهار داشت: انشاءالله به زودی شاهد طلوع خورشید ولایت باشیم و بتوانیم بعنوان پیروان دوده عصمت و طهارت(ع) نقش خودرا برای زمینه سازی ظهور حضرت حجت به خوبی ایفا نماییم.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با اشاره به فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری در خصوص وجود دو بزرگداشت جشن امام زمان در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: این مساله وظیفه و رسالت ما را در تبیین نقش مردم در ایجاد زمینه های ظهور دو چندان می کند.

حجت الاسلام آقاجانپور با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: در انتخاب فرد اصلح باید به شاخصه های ایمان و پارسایی، کفایت در اداره و مدیریت جامعه، توجه به محرومان و مستضعفان و برقراری عدالت و مبارزه با فساد توجه نمود؛ چونکه راه علاج مشکلات کشور در انتخاب فرد اصلح با نگاه مدیریت انقلابی و جهادی است.

وی با اشاره به مشکلات اخیر معیشتی و نوسان دائم قیمت های کالاهای اساسی و مصرفی مردم اظهار داشت: قسمتی از این مشکلات اقتصادی و هرج و مرج بازار و افزایش قیمت کالاهای اساسی ارتباطی با تحریم ها ندارد و سوء مدیریت افراد مسئول و عملکرد ضعیف مدیران در بروز چالش های اقتصادی بی تاثیر نیست.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در آخر با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام «تولید، پشتیبانی و مانع زدایی» اظهار داشت: خدارا شاکریم که اقدامات وزارت دفاع در سال قبل رضایت مقام معظم رهبری را به همراه داشت و امسال نیز باید با تلاش چند برابری، مجاهدت و اقدام انقلابی به تحقق کامل شعار سال، جامه عمل بپوشانیم.


1400/01/23
15:20:20
5.0 / 5
1164
تگهای خبر: ایران , تولید , جامعه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل