با انتقاد از تلاش آمریكا برای بازگشت به برجام

نیكی هیلی: یكی به بایدن یادآوری كند كه برای مردم آمریكا كار می كند!

نیكی هیلی: یكی به بایدن یادآوری كند كه برای مردم آمریكا كار می كند!

به گزارش سیاسی سفیر پیشین ایالات متحده در سازمان ملل در دولت ترامپ با انتقاد از تلاش ها برای بازگشت آمریکا به برجام، نوشت: یکی به بایدن یادآوری کند که برای مردم آمریکا کار می کند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل در دولت دونالد ترامپ روز چهارشنبه در توییتی نوشت: بایدن می خواهد به شرکت های آمریکایی برای سرمایه گذاری در ایران - بزرگترین حامی تروریسم در جهان - چراغ سبز نشان دهد و به آنها می گوید که جورجیا را تحریم کنند. یکی باید به او یادآوری کند که برای مردم آمریکا کار می کند!
جان بولتون، مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا در دوران دونالد ترامپ نیز در اعتراض به سیاست های بایدن در توییتی نوشت: لغزش طولانی به سمت تسلیم شروع شده است. ایران و آمریکا گفت وگوها درباب احیای برجام که به طرز وحشتناکی در مستلزم کردن ایران برای ترک همیشگی و غیرقابل بازگشت جاه طلبی های هسته ایش شکست خورده بود را آغاز نموده اند. یک توافق اصلاح شده تنها به هزینه ما برای ایران زمان می خرد.
به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، دور اول گفت وگوها میان ایران و ۱+۴ در قالب کمیسیون مشترک با هدف رفع موانع اجرای برجام و برداشته شدن تحریم های ایران روز گذشته در وین انجام شد که بگفته معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا سازنده بوده است.
طبق توافق صورت گرفته، دو نشست کارشناسی موازی میان اعضای کمیسیون مشترک برجام جهت انجام رایزنی های فنی در حوزه رفع تحریم و هسته ای تشکیل شد. این جلسه های کارشناسی مقرر است به بحث و رایزنی درباب جنبه های فنی و جزییات مسائل مربوط به لغو تحریم ها و مسائل هسته ای بپردازند و نتیجه بحث های خودرا به کمیسیون گزارش نمایند.

منبع:

1400/01/19
11:31:32
5.0 / 5
1336
تگهای خبر: آمریكا , اروپا , ایران , برجام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل