فرمانده نیروی دریایی سپاه:

برای حل مشكلات مردم به آب و آتش می زنیم

برای حل مشكلات مردم به آب و آتش می زنیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: تحریم ها موجب خودکفایی بسیار بالایی در تولید تجهیزات دفاعی شده و این خودکفایی ها و تولیدات امسال تقویت خواهد شد. ما برای حل مشکلات مردم به آب و آتش می زنیم.به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سپاه نیوز؛ دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در بازدید و سرکشی عملیاتی و رزمی از پایگاه دریایی امامت در جاسک با اشاره به نامگذاری و شعار سال۱۴۰۰ رهبر معظم انقلاب بعنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، حفظ امنیت آب های سرزمینی و فرا سرزمینی و نیز جلوگیری از صید ترال و قاچاق کالا و سوخت را از راه های تحقق توسعه تولید دانست و اضافه کرد: تلاش خواهیم کرد با تلاش بسیج دریایی مردم پایه و ا ستمرار امنیت پایدار، زمینه صید و صیادی را برای صیادان بومی در مناطق دریایی هموار و برای حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی، به شدت از قاچاق کالا و صید ترال جلوگیری نماییم.

سردار تنگسیری اظهار داشت: باتوجه به پیام اخیر فرمانده کل سپاه به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در خصوص همراه بودن با مردم برای رفع مشکلات اقتصادی آنها و رونق تولید حداکثری، آمادگی کامل خود و همرزمان دریادل را اعلام نموده و مفتخریم خودرا خادم مردم شریف کشور می دانیم، ما اعضای یک خانواده هستیم و برای عزت و زندگی شرافت مندانه مردم حاضریم جانمان را تقدیم نماییم.

وی افزود: با توکل بر خداوند سبحان بر مشکلات اقتصادی امروز کشور هم فائق خواهیم آمد و این آخرین مکر پوشالی دشمن که تحریم اقتصادیست را پیروزمندانه پشت سر خواهیم گذاشت و با عمل به تدابیر ولی امر مسلمین امام خامنه ای(حفظه الله) از این گردنه هم عبور خواهیم کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر وجود روحیه استکباری و زورگویی دولتمردان آمریکایی اضافه کرد: آمریکایی ها هیچ گاه دوست ندارند امنیت پایدار، ثبات و رشد اقتصادی، رشد علمی و عزت بین المللی ما را ببینند، آنها ناجوانمردانه و جنایتکارانه سردار ما، دانشمند ما را ترور و شهید کردند، مردم باید هوشیار باشند.

سردار تنگسیری اشاره کرد: در گام دوم انقلاب باید همه گوش به فرمان نایب امام زمان(عج)، رهبر عزیزمان آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) باشیم و به آنچه می فرمایند عمل نماییم، خیر دنیا و آخرت ما در این است.

وی اضافه کرد: همانگونه که رهبری فرمودند یکدیگر را تواصی به حق و تواصی به صبر، نماییم. این وعده خداست اگر انسان ها اهل تواصی به حق و تواصی به صبر شدند گرفتار خسران نمی شوند، ضرر و زیان نمی بینند، انسان ها رشد و تعالی پیدا می کنند، آن وقت جامعه هم به تبع آن رشد می کند و به سعادت می رسد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: تحریم ها موجب خودکفایی بسیار بالایی در تولید تجهیزات دفاعی شده و این خودکفایی ها و تولیدات امسال تقویت خواهد شد.

دریادار تنگسیری به خدمات نیروی دریایی سپاه در ساخت بیمارستان ها، درمانگاه های تخصصی، اسکله های صیادی، موج شکن ها، حوضچه های شناوری، مدارس، خانه های عالم و مددجویان، جاده سازی ها و آبرسانی ها و ده ها طرح و پروژه عمرانی در مناطق محروم و تشکیل بسیج دریایی مردم پایه برای ایجاد اشتغال و ثبات امنیت پایدار موثر اشاره نمود و اضافه کرد: امسال نیز با همت و تلاش شبانه روزی همرزمان جهادی و انقلابی مان حجم این کارهای خدماتی افزایش یافته و باتوجه به لبیک فرمانده کل سپاه محضر رهبر عزیزمان، با جهش پرشتاب ادامه و عملیاتی خواهد شد.

وی در ادامه ضمن ارزیابی مثبت وضعیت آمادگی رزم در بازدید امروز، اشاره کرد: رزمندگان تا حد توان باید سطح آمادگی رزمی و عملیاتی خودرا با ایمان و توکل به خداوند متعال حفظ و تقویت کرده و در راه قوی شدن لحظه ای درنگ نکنند و همیشه بیدار و هوشیار و برای دفاع همه جانبه از میهن اسلامی در آمادگی کامل بسر ببرند.

در ادامه این بازدید سردار تنگسیری با حضور در جمع صیادان روستای بحل شهرستان جاسک به مشکلات مطرح شده آنها توجه و ابراز امیدواری کرد در نیمه اول امسال موارد خواسته شده برطرف شود و در این خصوص، مهندسی نیروی دریایی سپاه متعهد شد جاده این روستا را آسفالت و یک واحد برج نور روشنایی در ایستگاه شناورهای مردمی ایجاد نماید.

فرمانده نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: ما متفخریم خادم مردم هستیم، جنس ما از مردم هست و برای حل مشکلات مردم به آب و آتش می زنیم ما امروز با کمک شما مردم عزیز و جوانان دریادل بسیجی برای تحقق کامل فرمان حکیمانه و عالمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که هم در پیام نوروزی و هم در سخنرانی ابتدای سال جدید تاکید فرمودند، کمر همت ببندیم.

در اختتام دیدار مردمی، ساکنین روستاهای ساحل نشین منطقه جاسک، از تلاش ها و مجاهدت های فرمانده نیروی دریایی سپاه در پیگیری و رفع مشکلات صیادان محلی منطقه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
1400/01/06
00:10:28
5.0 / 5
1414
تگهای خبر: آمریكا , تخصص , تولید , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل