محسنی بندپی:

سفرهای غیرضروری موج جدید كرونا را متولد می كند

سفرهای غیرضروری موج جدید كرونا را متولد می كند

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می کند اظهار داشت که کرونای جهش یافته بسیار خطرناک تر از نوع قبلی آنست و نوع جدید بیماری، دامنه وسیع تری از کودکان، نوجوانان و جوانان را تهدید می کند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، محمدعلی محسنی بندپی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: « سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می کند. نابودی کووید۱۹ نیازمند عزم ملی است. رشد تعداد مبتلایان کرونا زنگ هشداری برای اوج گیری بیماری در تعطیلات پیش رو و شلوغی ماه پایانی سال است.»

او افزود: « عقل سلیم حکم می کند بیش از گذشته پروتکل های بهداشتی را رعایت نماییم. هم اکنون دقیقا معین نیست افرادی که واکسن را دریافت نمودند در چه شرایطی هستند در بعضی از کشورهای توسعه یافته گزارش داده اند افرادی که واکسن کرونا را تزریق کرده باردیگر به بیماری مبتلا شده اند؛ چونکه واکسن دریافتی تضمینی برای ایمنی بدن در مقابل ویروسی که هر روز چهره جدیدی را نشان میدهد ندارد و عکس العمل های متفاوتی را تا حالا از خود نشان داده است. خرید واکسن کرونا از بازارهای کاذب خطرناکست و تضمینی برای عملکرد آن نیست، در خرید واکسن به سفارش های وزارت بهداشت عمل نماییم.»
محسنی بندپی باردیگر اشاره کرد: «سیاست های انفعالی با کرونا دورهمی ها را شکل می دهد. خطر در کمین خریداران واکسن از بازارهای کاذب است. کرونای جهش یافته که الان در کشور شیوع پیدا کرده بسیار خطرناک تر از نوع قبلی آنست، نوع جدید بیماری دامنه وسیع تری از کودکان، نوجوانان و جوانان را تهدید می کند.»1399/12/07
12:45:23
0.0 / 5
1196
تگهای خبر: سفر , شورا , كشور , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل