نماینده ولی فقیه در سپاه:

امروز مقابله با جنگ نرم، مهم ترین پاسداری است

امروز مقابله با جنگ نرم، مهم ترین پاسداری است

به گزارش سیاسی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز مهم ترین پاسداری، پاسداری در مقابل جنگ نرم دشمن است، در مقابل دشمنی که می خواهد انقلاب را به وسیله انقلابیون بشکند.به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی سپاه قم، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در مراسم افتتاحیه حسینیه جدید مرکز آموزش پاسداری علویون قم در جمع دانش آموختگان این مرکز آموزش بیان داشت: انقلاب اسلامی در این چهار دهه فراز و نشیب، شادی و سختی های زیاد داشته و با انواع فتنه ها روبرو شده است و با لطف الهی و برکت خون شهدا توقف نداشته و همواره به لحاظ کمی و کیفی رو به سمت پیشرفت داشته است.

وی افزود: ما امروز با هدایت های رهبر حکیم انقلاب اسلامی امام خامنه ای و مدیریت و مجاهدت شهدایی چون تهرانی مقدم ها آنقدر در صنایع موشکی قدرتمند شده ایم که در یک رزمایش ۲۶ موشک را شلیک می نماییم و دشمن از این عظمت ما متحیر شده است.

وی ضمن اشاره به اهمیت قدرت موشکی اضافه کرد: باید بدانید اگر این این موشک ها نبود ما امروز از موشک های آمریکایی ها در امان نبودیم، اما آمریکا امروز تسلیحات اش را دارد، ولی جرات استفاده از آنرا بر ضد ما ندارد و این نتیجه پیشرفت های نظامی کشور است.

نماینده ولی فقیه در سپاه همینطور اظهار داشت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی این بود که فرصت را برای رشد و تعالی معنوی انسان به جهت اینکه جوانان به اوج معنویت برسند آماده کرد و بزرگترین هدف دین هم فراهم نمودن زمینه رشد انسان می باشد که باعث ساختن حاج قاسم ها می شود، انسانی که حیاتش و شهادتش این همه باعث برکت است.

حاجی صادقی بیان نمود: امروز آمریکا درحالی که بودجه تسلیحاتی اش برابر با بودجه تسلیحاتی کل دنیاست برای گرسنگان خودش هیچ غذایی ندارد و مجبور به ماسک دزدی هست، بیماری در آمریکا برای دولت تهدید آمیز هست./منبع:

1399/11/18
10:36:22
0.0 / 5
1271
تگهای خبر: آمریكا , آموزش , عمومی , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل