در گفت و گو با سیاسی؛

امیر حیدری: رزمایش نیروی زمینی ارتش بزودی

امیر حیدری: رزمایش نیروی زمینی ارتش بزودی

سیاسی: فرمانده نیروی زمینی ارتش از برگزاری رزمایش این نیرو در مناطق جنوب شرق کشور در آینده ای نزدیک آگاهی داد و اظهار داشت: این رزمایش با پشتیبانی نیروهای دیگر و با بهره بردن از تمام تجهیزات نظامی انجام می شود.


امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اضافه کرد: این رزمایش برابر لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند «تهدید دشمن را جدی بگیرید و به جد عمل کنید» و همین طور بمنظور کسب آمادگی رزمی و حفظ و ارتقای توان دفاعی یگان های عمل کننده این نیرو با اجرای رزم ناهمتراز بر اساس دکترین عملیاتی و راه کنشی(به کارگیری نیروها در میدان نبرد) در مناطق جنوب شرق کشور و بخش های مختلف دیگری از مرزهای ایران اسلامی طراحی و برگزار می گردد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش اولین رزمایش مشترک پهپادی ارتش را موفقیت آمیز خواند و با اعلان اینکه در این رزمایش به اهداف پیش بینی شده رسیدیم، اظهار داشت: در این رزمایش تازه ترین دستاوردهای نیروهای مسلح در حوزه رزم هوایی ارائه شد که نمایشی از اقتدار کشورمان از تهدید تحریم چهار دهه ایران است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که امروز یگان های پهپادی ارتش به یگان رزمی و شناسایی تبدیل گشته اند، اشاره کرد: استفاده از پهپادهای متنوع در رزمایش مشترک پهپادی ارتش نشان داد که امروز یکی از نقاط قوت ما در مقابل تهدید دشمنان یگان پهپادی است و امروز این یگان بعنوان یکی از یگان های رزمی و شناسایی در تمامی رزمایش ها می تواند حضوری موثر داشته باشد.
وی با اشاره به قابلیت های این یگان در ارائه آنلاین اطلاعات به ستاد فرماندهی و کنترل اضافه کرد: از با اهمیت ترین خاصیت های این یگان در حوزه شناسایی و انتقال اطلاعات دقیق از منابع و تجهیزات دشمن به ستاد فرماندهی و کنترل است که به صورت آنلاین این اطلاعات را در اختیار یگان قرار میدهد و ستاد فرماندهی می تواند بر طبق این اطلاعات با شناسایی منطقه عملیات رزمی را طراحی کند.
امیرحیدری افزود: رزمایش مشترک پهپادی که توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام شد پیامی به دشمنان نظام داشت که بدانند اگر دست از پا خطا کنند و اگر مرتکب هر گونه اشتباهی شوند، بدانند که این اشتباه جبران ناپذیر خواهد بود. شاید آنها شروع کننده باشند اما تمام کننده نخواهند بود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: علاوه بر این ما با اجرای این رزمایش قسمتی از قدرت دفاعی ایران را به رخ دشمنان کشیدیم و نشان دادیم دست ما روی ماشه است و هرکدام از دشمنان نظام بخواهند دست از پا خطا کنند، آنها را قلع و قمع می نماییم.
وی با تاکید بر اینکه امنیت مرزهای کشور خط قرمز ماست، اظهار داشت: نیروی زمینی با تمام توان در مرزهای شرقی، جنوب شرقی، غرب و جنوب غرب و شمال غرب مستقر است و با قدرت از کیان مقدس جمهوری اسلامی دفاع می کند.


1399/10/22
17:12:45
0.0 / 5
1385
تگهای خبر: ارتش , ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل