رئیسی:

با امكانات و تدبیر داخلی می توان گره گشایی كرد

با امكانات و تدبیر داخلی می توان گره گشایی كرد

سیاسی: رئیس قوه قضائیه از اختصاص 800 میلیارد ریال اعتبار برای رفع قسمتی از نیازهای دستگاه قضایی استان خراسان شمالی و سازمان های مربوطه همچون پزشکی قانونی و زندان ها آگاهی داد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در رابطه با مصوبات سفر یک روزه خود به خراسان شمالی اظهار نمود: از میزان اعتبار در نظر گرفته شده، بخشی مربوط به بودجه دادگستری و سازمان های مربوط به آن و بخشی نیز مربوط منابع استانی است.
وی با اشاره به دیدار خود با نمایندگان اقشار و نخبگان که بامداد پنجشنبه انجام شد، اظهار داشت: از طرف این افراد نکاتی عنوان شد و قرار بر این شد تا آن دغدغه ها در جای خود بررسی شود. تعدادی پروژه نیز در مرکز خراسان شمالی و برخی از شهرستان های آن وجود دارد؛ مانند پروژه های مسکن که مدتی است باقی مانده و اجرای آن طولانی شده است و علت تاخیر آن این بوده که برخی دستگاه های متولی به تعهدات خود عمل نکرده اند. در این نشست قرار شد دستگاه های متولی در این مورد به کار خود سرعت ببخشند.
رئیس قوه قضائیه خطاب به بخش های دولتی، عمومی و خصوصی اشاره کرد: کسی که تعهد داده است، باید نسبت به تعهد خود پایبند باشد و آنرا اجرائی کند.
وی افزود: بعضی از گره های موجود در استان خراسان شمالی مسائلی هستند که می شود بوسیله مدیران گره گشایی کرد؛ تحریم و نظیر آن، هیچ کدام در عدم اجرای آنها موثر نبوده و با امکانات و تدبیر داخلی می توان آنها را حل کرد.
رئیس قوه قضائیه با اعلان اینکه "در حال حاضر دو موضوع محوری کرونا و معیشت مردم مطرح است"، اشاره کرد: ویروس کرونا متاسفانه مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده و باید تمامی مدیران تلاش کنند که بتوانند مشکلات مردم را کاهش دهند.
منبع:

1399/10/05
00:59:03
5.0 / 5
1334
تگهای خبر: سازمان , سفر , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل