فرمانده نیروی دریایی ارتش:

مهیا كردن تجهیزات بروز برای مجموعه نیروی دریایی ضرورت دارد

مهیا كردن تجهیزات بروز برای مجموعه نیروی دریایی ضرورت دارد

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی دریایی ارتش در بازدید از ناوگان این نیرو در شمال کشور، اظهار داشت: مهیا کردن تجهیزات بروز برای مجموعه نیروی دریایی، اولویت و ضرورت دارد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، دریادار حسین خانزادی روز شنبه با حضور در شهرستان انزلی ضمن بازدید از ناوگان شمال با فرماندهان و کارکنان منطقه چهارم دریایی امام رضا(ع) دیدار نمود و میزان آمادگی تخصصی، فنی، تاکتیکی و عملیاتی یگان های این منطقه را مورد ارزیابی قرار داد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش در ضمن سپاسگزاری از کارهای مخلصانه و متعهدانه کارکنان منطقه، تخصص و تعهد و اخلاص در کار را لازم و ملزوم همدیگر عنوان نمود و اضافه کرد: توان و تخصص بسیار اهمیت دارد ولی زمانی که با اخلاص پای کار بیایید خداوند برکات خودرا جاری می کند، همه موانع برداشته می شود و سبب رضایتمندی و امیدواری بیش از پیش مردم به نظام اسلامی می شود و این مسأله ای بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.
خانزادی با تاکید بر اهمیت بروز رسانی امکانات مراکز آموزشی و مهارتی این نیرو با تغییرات فناوری روز دنیا اظهار داشت: مهیا کردن تجهیزات بروز برای مجموعه نیروی دریایی، اولویت و ضرورت دارد.
بازدید از پروژه ساخت و تجهیز ناوشکن دماوند ۲ در مجموعه صنایع دریایی شهید تمجیدی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و همین طور بازدید از یگان های مستقر در ناوتیپ سطحی و پروژه در حال ساخت ۹۶ واحدی شهرک شهید رجائی و مسجد امام حسن مجتبی(ع) ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا(ع) بندرانزلی از دیگر برنامه های فرمانده نیروی دریایی ارتش در این بازدید بود.منبع:

1399/09/30
13:54:18
5.0 / 5
1461
تگهای خبر: آموزش , ارتش , تخصص , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل