تیم ارزیابی ستاد كل نیروهای مسلح از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) بازدید كرد

تیم ارزیابی ستاد كل نیروهای مسلح از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) بازدید كرد

سیاسی: تیم ارزیابی آموزشی ستاد كل نیروهای مسلح با حضور در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر، ضمن بازدید از قسمت های مختلف این مركز آموزشی، از نزدیك در جریان برنامه های آموزشی ویژه دانشجویان و اساتید قرار گرفتند.


به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر دریادار دوم حکیمی، نظارت و ارزیابی بر امور تربیتی، آموزشی و پژو هشی و بررسی آموزش های عملی و کاربردی شناورهای آموزشی در دریای خزر بمنظور ارتقاء آمادگی رزمی دانشجویان را از اهداف تیم بازرسی آموزشی ستاد کل نیروهای مسلح عنوان نمود و اظهار داشت: حصول اطمینان از اجرای تدابیر، سیاست ها، مصوبات و ضوابط ابلاغی و بخشنامه ها، متناسب با نیازهای عملیاتی و ارتقاء رزمی از اهداف این بازدید است.

وی ادامه داد: در این بازدید ضمن بررسی اماکن ورزشی و آمادگی جسمانی دانشجویان و کارکنان، مراحل پیشرفت و پیاده سازی نظام جامع تربیت و آموزش و تحقق اهداف و برنامه های راهبردی در زمینه ایجاد رشته های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) برای آمادگی و مقابله در جنگ های آینده مورد ارزیابی قرار می گیرد.

دریادار حکیمی اشاره کرد: بررسی جذب دانشجویان و روش های آموزش نظامی و کیفیت آموزش های عملی دانشجویان برای آمادگی و مقابله در جنگ های آینده و سوابق خدمتی در مناطق عملیاتی و آموزشی اساتید و فرماندهان از سایر اهداف این بازدید است.


1399/03/24
14:12:04
5.0 / 5
2531
تگهای خبر: آموزش , عمومی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل