سردار احمد وحیدی:

دفاع مقدس برگ زرین و مهمی از تاریخ انقلاب ما است

دفاع مقدس برگ زرین و مهمی از تاریخ انقلاب ما است

به گزارش سیاسی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در حاشیه آیین تجلیل و تكریم از یك میلیون پیشكسوت دفاع مقدس  اظهار داشت: دفاع مقدس برگ زرینی و مهمی از تاریخ انقلاب و حیات ملت ما است.


به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا، سردار وحیدی در حاشیه تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس اظهار داشت: بزرگداشت این هفته و این واقعه مهم یک امر ضروری انقلاب بشمار می رود که تداوم انقلاب را تضمین و به ما یادآوری می کند که چه بزرگانی را از دست داده ایم و به چه دست آوردهای عظیمی دست یافته ایم.
رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و بزرگی هاست و به ما یادآوری می کند که ملت ایران در هیچ شرایطی در مقابل سختیها سر فرو نیاوده اند و با قدرت در مقابل دشواری های راه عزت را انتخاب و ایستاده اند.
وی اظهار داشت: ملت ما پیروزی های بزرگی را در پشت این ایستادگی به دست آورده است و امروز هم قطعه دیگری از تاریخ ماست که با ایستادگی در مقابل توطئه ها و فشارهای دشمن سرافرازانه یکی بعد از دیگری دشمن را در جبهه های مختلف با شکست مواجه می کند. دفاع مقدس یادآور همه این پیروزی ها است که برای ما حاصل شده است.
همینطور «سعید نمکی» وزیر بهداشت در حاشیه این مراسم که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار گردید تصریح کرد: آمده ایم که به روح تمامی شهدای انقلاب دفاع مقدس و مدافعین سلامت درود بفرستیم. ما در اینجا حضور داریم تا این وحدت وفاق و همدلی را باز هم تکرار نماییم و از تمامی عزیزانمان در نیروهای مسلح و آنها که به ما در دفاع از حریم سلامت مردم سرزمین اسلامیمان دفاع می کنند قدردانی نماییم.منبع:

1399/06/31
13:30:10
5.0 / 5
1737
تگهای خبر: ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل