قطعنامه پایانی راهپیمایی در محکومیت اهانت به ساحت ولایت و مرجعیت

قطعنامه پایانی راهپیمایی در محکومیت اهانت به ساحت ولایت و مرجعیت

به گزارش سیاسی، قطعنامه پایانی راهپیمایی امروز پس از اقامه نماز جمعه در سرتاسر کشور در محکومیت اهانت به ساحت ولایت و مرجعیت شیعه صادر شد.


به گزارش سیاسی به نقل از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن قطعنامه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یُریدُونَ لِیُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ. هُوَ الَّذی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدی‏ وَ دینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَی الدِّینِ کُلِّهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ (الصف ۸و۹)
اقدام گستاخانه اردوگاه استکبار ضد ساحت مقدس دین اسلام، ولایت و مرجعیت دینی شیعه، بار دیگر حقد و کینه دشمنان عنود اسلام و تشیع را به نمایش گذاشت و دلهای عاشقان ولایت و مرجعیت شیعی و شیفتگان به ولی امر مسلمین را که امیدبخش ملت های مظلوم در برگزاری عدالت و مقابله با زورگویی استکبار می باشد جریحه دار کرد.
این حرکت مذبوحانه نشریه سخیف فرانسوی که در جهت تلاشهای چهار ماهه گذشته کشورهای غربی بخصوص حمایت احمقانه مکرون رئیس جمهور کم خرد فرانسه قلمداد می شود علاوه بر این که نشان از شکست و فروپاشی اخلاق و معنویت و ضعف و زبونی و بن بست تفکر و رنگ باختگی فرهنگ غربی است و مبین عصبانیت آنها از شکوه و عظمت و نورانیت مکتب حیاتبخش اسلام و ایستادگی و استواری ملتی هوشمند، مومن و معتقد به اسلام و ارزش های اسلامی و وفادار به ولی امر مسلمین و لجاجت آنها با ادیان و ارزش های الهی و ترجمه غلط و ضد انسانی از عنوان مقدس آزادی و آزادی بیان و مصادره آن به اباحه گری و توهین به ادیان الهی و مقدسات دینی می باشد، این اقدام پلید در نزد مسلمانان و انسان های آزاده جهان که دین، معنویت و ارزش های الهی را گمشده انسان سرگشته امروز میدانند؛ محکوم است.
ما شرکت کنندگان در این تظاهرات و راهپیمایی مردمی با فریاد رسا و ندای ملکوتی «الله اکبر خامنه ای رهبر» اعلام می داریم:
۱. برای ملت ایران روشن است که خوی استکباری دنیای غرب و دولت بد نام و بد سابقه فرانسه مانع از درک حقایق نورانی اسلام و جایگاه پر فروغ ولایت و مرجعیت دینی بوده بنابراین روی سخن ما به جوانان حقیت جو و بیدار دل اروپا و آمریکا و سراسر جهان است که بار دیگر پیام تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی را که در تاریخ اول بهمن سال نود و سه به منظور بیداری و هوشیاری حس حقیقت جویی در قلب های جوانان اروپایی و آمریکایی و ایجاد پرسش و کاووش از حقایق این عالم صادر شد را با تعمق بیشتر نگریسته، جبهه مقاومت را برای پیشگیری از فروپاشی بیشتر ارزش های انسانی و الهی در غرب تشکیل داده و در مقابل رفتارهای سخیفی که نابودی اخلاق و معنویت را در جوامع غربی تسریع می کند ایستادگی نمایید.
۲. از آنجائیکه امروز دنیای غرب مرکز تولید افکار و اندیشه های ضد بشری و طراحی وسازماندهی گروههای تروریستی با صورتبندی های مختلف فرهنگی و غیره می باشد باید عمق استراتژیک مبارزه با جبهه شیطان در داخل مرزهای آنان دیده شود و از ظرفیت های بی بدیل اندیشمندان، روشنفکران و جوانان پر شور و جویای حقیقت برای تقابل جبهه حق با جبهه باطل بهره برده و بدین منظور از تمامی دستگاههای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی داخلی و در رابطه با روابط بین الملل می خواهیم در یک اقدام هماهنگ، راهبرد جهاد تبیین را تا عمق استراتژیک قرارگاه دشمن پیش برده رسالت تاریخی خویش را برای خیزش بین المللی عصر ظهور مهیا سازند.
۳. ما ملت مجاهد و مقاوم ایران اسلامی ضمن تقدیر از احکام قضایی قضات شریف، عادل و شجاع کشور در برخورد با قاتلان و جانیان اغتشاشات اخیر، از قوه قضاییه می خواهیم از تمامی ظرفیت های قانونی برای محاکمه عناصر مزدور بخصوص عاملان اهانت به ساحت انبیاء الهی و ولایت و مرجعیت شیعه بهره برده و با همکاری دیگر کشورهای اسلامی و ادیان الهی مانع از ادامه رفتارهای زشت و شنیع آنان شوند.
۴. ما امت غیور و سرفراز ایران اسلامی به عاملان این نوع اقدامات سخیف ضد دینی و به توهین کنندگان به مقدسات الهی اخطار می دهیم تا پیش از این که در آتش خشم انقلابی مسلمانان جهان گرفتار و یا به علت ترس از انتقامِ آزادیخواهان جهان، همچون سلمان رشدی ملعون به پستوخانه های ناامن پناه ببرند، از سرنوشت نکبت بار این عناصر خبیث، عبرت بگیرند.
۵. ما ملت بصیر و شجاع ضمن محکومیت شدید دخالت کشورهای غربی بخصوص فرانسه، انگلیس و آلمان در امور داخلی ایران و پشتیبانی از اغتشاشگران، از اندیشمندان و هنرمندان متعهد می خواهیم به وظیفه هنر متعهدانه خود عمل کرده و از دولت انقلابی و وزارت امور خارجه می خواهیم همه راهکارهای قانونی و حقوقی ممکن را برای جبران این اقدام پلید و عذرخواهی عاملان و حامیان این حرکت بی شرمانه اتخاذ نمایند.
در پایان از ملت غیور کشورمان و تمامی گروه ها، جمعیت ها و اقشار مختلف در داخل و خارج کشور که با صدور اطلاعیه و بیانیه و برگزاری تجمعات، مخالفت قاطع خویش را از این اقدام ننگین انجام داده اند تشکر کرده؛ ضرورت هوشیاری و مشارکت فعال در تمامی صحنه های سیاسی بخصوص در فریضه روشنگری جهاد تبیین را خواستاریم.
منبع:

1401/10/23
14:19:55
5.0 / 5
440
تگهای خبر: آمریكا , اروپا , ایران , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل