عباسپور:

فاطمی امین در حوزه خودرو اقدامات خوبی انجام داده است

فاطمی امین در حوزه خودرو اقدامات خوبی انجام داده است

سیاسی: به گزارش سیاسی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تایید عملکرد وزیر صمت در حوزه های فولاد، تولید خودرو و تبادلات تجاری، اظهار داشت: در حوزه خودروسازی اقدامات خوبی در جهت افزایش تولید انجام شده است.


روح الله عباسپور در گفت و گو با ایسنا، در تایید عملکرد سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: مقرر است در هفته آینده استیضاح وزیر صمت در صحن علنی مجلس مطرح شود و نمایندگان سوالاتی دارند، اما گزارشات آقای فاطمی امین هم بد نیست و استدلال های خوبی در پاسخ دارند.
وی در مورد عملکرد وزیر صمت در حوزه صنعت بیان نمود: الحمدلله حوزه صنعت رشد خوب ۵ درصدی داشته و در قیمت فولاد حدودا ثبات ایجاد شده، اما در حوزه معدن اتفاقی نیفتاده و در عین حال در ارتباط با مس حرکت هایی درحال ایجاد است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه در مورد عملکرد فاطمی امین در حوزه خودرو خاطرنشان کرد: در خودروسازی اقدامات خوبی در جهت افزایش تولید صورت گرفته است. مثلاً ایران خودرو دیزل رشد ۱۰ درصدی دارد.
نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با عملکرد وزیر صمت در بحث توسعه تجارت اظهار داشت: در زیرمجموعه های وزارت صمت رشد ۴۰ درصدی در صادرات داشته ایم و حدودا با بعضی از کشورها مانند چین تعاملات خوبی صورت گرفته که موارد خوبی است.
منبع:

1401/08/04
10:10:21
5.0 / 5
388
تگهای خبر: ایران , تولید , شورا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل