بیانیه ی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی

بیانیه ی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی

سیاسی: به گزارش سیاسی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای تصریح کرد: پلیس هوشمند، مقتدر، حرفه ای، کارآمد و مردمی که باعث اعتماد و آرامش مردم ایران عزیز است از سرمایه های بزرگ و گرانبهای میهن اسلامی است که حمایت و پشتیبانی از آن تقویت و تحکیم زیرساخت های امنیت ساز کشور را تضمین می نماید.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:
بزرگداشت هفته فراجا، تکریم خدمتگزاران صدیق و فداکار در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.
نیروی مقتدر و با اخلاق حافظ نظم و امنیت که به تحقیق، اخلاقی ترین نیروی انتظامی جهان است.
حافظه‌ی تاریخی ملت عظیم الشأن ایران سرشار از صحنه ها و لحظاتی است که نقش آفرینی های تحسین برانگیز فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم و شجاع نیروی انتظامی و مدافعان امنیت برای ارتقای امنیت و آرامش میهن اسلامی و مقابله با بسترها و عوامل سلب آرامش و به مخاطره انداختن امنیت جامعه در آن جلوه گری می کند.
امروز فراجا، نماد پلیس مقتدر، هوشمند، توانا و باکفایت که مظهر اقتدار و برخاسته از خواستگاه مردمی و مورد حمایت ملت و حاکمیت است، نمود عینی و ملموسی داشته و در این راه از جان خود گذشته و با بذل هستی و ایثار گری های خالصانه و مجاهدانه، عمل به قانون را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است.
رویکرد فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به ابعاد و وجوه مقوله‌ی امنیت و لزوم تولید تلفیقی از آمادگی ها برای مقابله با تهدیدات پیچیده و متنوع در عرصه های مختلف، حرکت مؤمنانه و مسئولانه این نیرو در ارتقای قابلیت ها و توانمندی های سازمانی و مهارت های حرفه ای و تخصصی را رقم زده است.
پلیس هوشمند، مقتدر، حرفه ای، کارآمد و مردمی که باعث اعتماد و آرامش مردم ایران عزیز است از سرمایه های بزرگ و گرانبهای میهن اسلامی است که حمایت و پشتیبانی از آن تقویت و تحکیم زیرساخت های امنیت ساز کشور را تضمین می نماید.
اینک فراجا با صدمه زدایی و تقویت بنیان های داخلی و به کارگیری راهکارهای مناسب و هوشمندانه، به سمت پلیس تراز انقلاب اسلامی در حرکت است و به مهندسی نظم و انضباط، امنیت اجتماعی و استاندارد سازی ساختار، سازمان و عملکرد خود متناسب با اصول و مبانی دینی و شرعی و آموزه های انقلابی و ناشی از نیازهای نظام و میهن اسلامی همت می گمارد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ضمن تسلیت فرارسیدن شهادت حضرت امام حسن عسگری «علیه السلام » و تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن هفته‌ی فراجا و عرض سلام و درود به روح پرفتوح شهیدان خانواده‌ی بزرگ انتظامی کشور و شهدای امنیت و امام راحل عظیم الشأن؛ پلیس را حافظ امنیت و ضابط قانون و مدافع مردم و مظلومان در مقابل متجاوزان و مجرمان دانسته و صلابت و موفقیت این نیروی عظیم خدوم را در پاسداشت ارزش های اسلامی و عمل به مرّ قانون در جهت عمل به منویات راهگشای رهبر حکیم و فرزانه‌ی انقلاب اسلامی و خدمت به مردم، از درگاه احدیت مسألت دارد.
منبع:

1401/07/13
10:27:24
5.0 / 5
491
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل