قالیباف:

چرایی و چگونگی جان باختن مهسا امینی با جدیت پیگیری شود

چرایی و چگونگی جان باختن مهسا امینی با جدیت پیگیری شود

به گزارش سیاسی، رییس مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه توطئه های دشمن موجب نمی گردد ما وظایفمان را نسبت به شهروندانمان فراموش نماییم، اظهار داشت: نخستین مساله چرایی و چگونگی جان باختن خانم امینی است. در این زمینه همانطور که در هر سه قوه مطرح شده موضوع باید پیگیری شود و با هر تقصیر و قصور احتمالی برخورد شود.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف در نطق قبل از دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی که با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر منافق»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده»، «مرگ بر فتنه گر»، «نیروی انتظامی تشکر تشکر» نمایندگان همراه بود، با اعلان اینکه چند نکته درباره ی مسائل جاری بیان کنم، اظهار داشت: در وقایع اخیر نخستین مساله چرایی و چگونگی جان باختن خانم امینی است. در این زمینه همانطور که قبلا هم توسط مسئولان در هر سه قوه مطرح شده موضوع باید با جدیت پیگیری و نتیجه بصورت رسمی اعلام و با هر تقصیر و قصور احتمالی به تناسب خطا و بدون هیچ اغماضی برخورد شود.
وی با اعلان اینکه توطئه های دشمن موجب نمی گردد ما وظایفمان را نسبت به شهروندانمان فراموش نماییم، اشاره کرد: نکته بعدی در این ماجرا ناکارآمدی دستگاه های فرهنگی و تربیتی است که وظیفه اصلی را در حوزه فرهنگ عفاف و حجاب داشته اند. از کمیسیون های تخصصی مجلس در این عرصه می خواهم گزارشی از عملکرد این دستگاهها به عنوان پاسخگویان ردیف اول تهیه و این مساله را به صحن مجلس و مردم ارائه نمایند.
رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته خیلی روشن عرض کنم که مساله اصلی مردم و جامعه هنوز اقتصاد است و در این زمینه گله های کاملا برحقی وجود دارد که ما با رفع آنها فاصله داریم و باید کوشش خودرا چند صد باره نماییم.
ادامه دارد...


1401/07/10
11:19:58
5.0 / 5
465
تگهای خبر: آمریكا , تخصص , جامعه , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل