عضو كمیسیون اجتماعی مجلس عنوان كرد:

تخریب دولت از جانب 10 هزار اکانت فیک

تخریب دولت از جانب 10 هزار اکانت فیک

به گزارش سیاسی سمنان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم گرمسار و آرادان از فعالیت هزاران اکانت فیک با هدف تخریب دولت اطلاع داد و اظهار داشت: برخی ها خواسته یا ناخواسته، سنگ خارجی ها را به سینه می زنند.


اردشیر مطهری در همایش تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی و معدنی شهرستان های گرمسار و آرادان که با حضور علی رسولیان، معاون وزیر صمت و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مسؤلان استانی و شهرستانی در فرهنگسرای خورشید تابان گرمسار برگزار شد، اظهارکرد: بیشتر از ۱۰ هزار منافق با اکانت های فیک در فضای مجازی به تخریب دولت و نظام می پردازند.
وی ضمن تقدیر از فعالیت صنعتگران خاطرنشان کرد: باید قدر قشر صنعتگر را دانست چون که فعالان اقتصادی این حوزه بخش اعظمی از گره های اقتصادی جامعه را با آوردن سرمایه خود حل و فصل می کنند.
وی با اشاره به اینکه دولت رئیسی دولتی خدمتگزار است و با گذر چند ماه نباید انتظار داشته باشیم که گره های موجود را باز کنند، اظهار داشت: هم اکنون کشور در مرحله جراحی اقتصادی قرار گرفته تا وضعیت را به حالت ثبات برساند.
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید تلاش نماییم در خواسته ها و مطالبات خود واقع بین باشیم و به دولت فرصت منطقی بدهیم تا به مرور گره کور مشکلات اقتصادی را باز کند.
وی با اشاره به اینکه اقتدار و مقاومت همیشه هزینه دارد اضافه کرد: چنان که می دانیم نماینده ایران از نشست دوحه سربلند بیرون آمد.
مطهری ضمن اشاره به تسویه بدهی دولت قبل توسط دولت رئیسی اظهار داشت: ۶۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دولت قبل توسط دولت رئیسی صفر شده و این حرکت بزرگی است.
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به کارشکنی های عده ای که هدفی جز تخریب دولت ندارند، اظهار نمود: ۱۰ هزار منافق با اکانت فیک در فضای مجازی مأموریت تخریب دولت و نظام را برعهده دارند که اگر از این مورد غفلت نماییم هزینه اش باخت سنگین است.
وی اظهار داشت: باید به وزارت صمت فرصت داده شود تا مأموریت های خویش را به سرانجام برساند و اقدامات خویش را عملیاتی کند، سپس به فکر توسعه باشیم.
مطهری افزود: ما ضمن این که دشمن خارجی داریم نفوذی هایی در داخل کشور داریم که خواسته و ناخواسته، سنگ خواسته های خارجی ها را بر سینه می زنند و از این حیث باید همیشه مصلحت کشور در اولویت باشد.
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از دستبرد به بیت المال برای هزینه های شخصی، اظهار نمود: دست درازی به اعتبار حاکمیت و نظام در بکارگیری از بیت المال به نفع خود و خانواده خود، کاری قبیح است و باید جلوی فساد در دولت ها گرفته شود و هم اکنون هم نسبت به گذشته فساد کمتر شده است.
وی با تقدیر از مسئولان استانی بخصوص استاندار سمنان؛ اظهار نمود: انتظار دارم کارگروه حوزه صنعت، بیشتر حامی بخش صنعت باشد چون که صنعتگران مظلوم هستند و در مسائلی گرفتار هستند که جای تاسف دارد.
وی اظهار داشت: مسؤولان ارشد اقتصادی استان باید با مدیرانی که سنگ جلو پای سرمایه گذاران میگذارند، برخورد کنند.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: بانکها هم باید آن طور که شایسته است همراه سرمایه گذار باشند و در بروز رفتار خود با آنها تجدیدنظر کنند چون که بعضاً شاهدیم برخورد مناسبی با آنان ندارند و در پرداخت تسهیلات با مدیران واحدهای صنعتی همراهی ندارند که باید این رویه اصلاح گردد.

به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا در آیینی با حضور معاون وزیر صمت از ۲۹ واحد صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی آرادان، گرمسار، ایوانکی، جنت آباد و ناحیه صنعتی حاجی آباد و فجر و دو واحد معدنی شهرستان های گرمسار و آرادان تجلیل شد.

منبع:

1401/04/12
16:06:23
5.0 / 5
648
تگهای خبر: ایران , جامعه , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل