سردار جلالی:

حفظ جمهوری اسلامی منوط به پاسداشت جمهوریت و اسلامیت است

حفظ جمهوری اسلامی منوط به پاسداشت جمهوریت و اسلامیت است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی با تبریک فرارسیدن دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی نوشت: حفظ جمهوری اسلامی منوط به پاسداشت «جمهوریت» و «اسلامیت» است.


به گزارش حوزه دفاعی امنیتی ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پدافند غیرعامل، سردار غلامرضا جلالی در ابتدای این پیام با اشاره به این که همه ما نعمت جمهوری اسلامی را مدیون امام راحل هستیم، آورده است: جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد، شروع یک مسیر درست در راه عزت و پیشرفت ایران بود.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر این که امام راحل در مقابل جریان افراط و تفریط ایستادگی کرد، اظهار داشت: جمهوریت و اسلامیت دو عنصر ذاتی حکومت اسلامی در عصر معاصر است که از دل بینش عمیق و تفکر پویای امام به ارث رسیده است.
سردار جلالی با اعلان اینکه جمهوری اسلامی استقلال، آزادی، امنیت و پیشرفت بومی را برای کشور به ارمغان آورده است، اظهار داشت: البته دشمنان در این چهل سال از هیچ تلاشی برای شکست این الگوی موفق فروگذار نکرده اند اما به نصرت الهی درخت جمهوری اسلامی تنومندتر از همیشه است.
وی در این پیام با تاکید بر این که نقطه قوت جمهوری اسلامی وجه مردمی و بستر دینی حرکت ملی است، اظهار داشت: هر قدمی برای تضعیف اسلامیت و جمهوریت نظام حرکت در راه دشمن است.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اعلان اینکه از منظر پدافند غیرعامل با اهمیت ترین سرمایه و دارایی نظام اتکای به توان و مشارکت مردمی است، اظهار داشت: راز شکست متوالی استکبار، حضور با بصیرت، به هنگام و انقلابی مردم ایران در تمامی عرصه های حساس و اثرگذار می باشد.
سردار جلالی با تاکید بر این که کشور ما طی چندسال گذشته درگیر یک جنگ ترکیبی و پیچیده از طرف دشمنان در لایه های مختلف سیاسی، امنیتی، نظامی، سایبری و... شده است، اضافه کرد: با هدایت های مقام معظم رهبری و حضور مردم کارزار فشار حداکثری به کارزار شکست حداکثری دشمن تبدیل گشته است.
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به این که عزت، آزادی و امنیت امروز را مدیون شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده های آنها هستیم، اشاره کرد: قرن جدید قرن عزت انقلاب اسلامی و اعتلای نظام جمهوری اسلامی بعنوان یک الگوی کارآمد و موفق است.

1401/01/15
23:19:34
5.0 / 5
753
تگهای خبر: ایران , سازمان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل