تقی پور:

عده ای می خواهند مانع تشکیل جلسه کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت شوند

عده ای می خواهند مانع تشکیل جلسه کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت شوند

به گزارش سیاسی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: از شروع بررسی تشکیل کمیسیون ویژه جهت بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی با کارشکنی های مختلفی روبه رو شده و عده ای قصد دارند تا با غیبت جلسات کمیسیون را تعطیل کنند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، رضا تقی پور در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ بیان کرد: متاسفم از اینکه تعدادی از همکارانم به وظایف خود عمل نکرده و به حق و حقوق نمایندگی آشنا نیستند. از زمان تشکیل کمیسیون مشترک جهت بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی با کارشکنی های مختلفی روبه رو شده ایم. عده ای از دوستان تلاش کردند تا جلسات کمسیون تشکیل نشود.
ایشان سپس اظهار نمود: حتی در هفته های گذشته که بودجه در صحن مطرح نبود برخی به جلسات کمیسیون نمی آمدند تا با غیبت جلسات کمیسیون تعطیل شود. نباید اجازه داد تا حرف های خلاف واقع از تریبون مجلس زده شود. در کجای بخشنامه گفته شده تا جلسات کمیسیون ها در زمان بررسی بودجه تعطیل می شود؟
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: این دیکتاتوری مدرن است که یک نفر تصمیم بگیرد و بخواهد جلسات کمیسیون را تعطیل کند. امروز تعدادی از صحبت ها در مجلس شورای اسلامی خوراک برای رادیوهای بیگانه شد، اجازه دهید مجلس مسیر کارشناسی را طی نماید. اینکه مجلس را به توپ ببندید راه حل نیست دیگران نیز موفق نشدند. ما وظیفه خودرا انجام می دهیم.
ایشان سپس اشاره کرد: جلسه کمیسیون مشترک برای ارائه گزارش به مردم درباب عملکرد کارگروه است. چرا ناراحت هستید که می خواهیم به مردم اطلاع رسانی کنیم؟ حال که نتوانستید جلسه کمیسیون را با غیبت تعطیل کنید از راه دیگری وارد شده اید اما به نتیجه نخواهید رسید. از همه همکاران دعوت می کنم در جلسه کمیسیون حضور پیدا کنند.
به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، غلامرضا نوری قلچه در جریان جلسه علنی امروز در تذکری تاکید کرده بود که بر طبق بخشنامه داخلی جلسات کمیسیون ها در زمان بررسی بودجه نباید تشکیل گردد اما دوستان در کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت می خواهند در ۴۵ دقیقه برای این طرح تصمیم گیری کنند.
منبع:

1400/12/03
12:29:04
5.0 / 5
950
تگهای خبر: شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل