جانشین وزیر دفاع:

بیشترین تحریم طی این سال ها متوجه نیروهای مسلح بوده است

بیشترین تحریم طی این سال ها متوجه نیروهای مسلح بوده است

به گزارش سیاسی سرتیپ پاسدار فرحی  اشاره کرد: مجموعه ی صنعت دفاعی  همیشه نیازمند وجود انسان های باکیفیت بالاست و سازمان عقیدتی سیاسی ظرفیت ساخت مجموعه ای انسان ساز در تراز انقلاب اسلامی را داراست.


به گزارش سیاسی به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع؛ سردار سرتیپ پاسدار سید مهدی فرحی جاشین وزیر دفاع در این مراسم که با حضور رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و تعدادی از مسئولان دفتر اشراف فرماندهی معظم کل قوا و روسای ادارات سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به این که در دنیا سازمان را بعنوان یک موجود زنده تعبیر می کنند و با آن تطبیق می دهند گفت: سازمان زنده به مفهوم سازمان اثر بخش است که دارای مغز ( مجموعه پژوهشی ) بوده و تحول و نوآوری از مولفه ی اصلی آنست.
جانشین وزیر دفاع با اعلان اینکه نیروهای انسانی در سازمان ها سرمایه هایی هستند که نقش قلب انسان را ایفا می کنند، اضافه کرد: به هر میزان که این قلب بتپد و بهتر کار کند، سازمان راندمان بهتری خواهد داشت.
وی اضافه کرد: سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع نقش مهمی در تحول نیروی انسانی دارد و کارکرد این سازمان و اثر بخشی آن بر قلوب آحاد کارکنان و بدنه ی صنعت دفاعی اجتناب ناپذیر است.
سردار فرحی با اشاره به این که مدیران غالباً بر مسائل و راندمان های مادی سازمان ها تمرکز دارند اظهار داشت: در نیروهای مسلح نیازمند قلب های مطمئن، پر از اعتماد و باور الهی هستیم و بواسطه وجود سازمان مکتبی عقیدتی سیاسی این مهم محقق خواهد شد؛ چونکه صریحا با قلب و باورهای معنوی و درونی کارکنان سروکار دارد.
جانشین وزیر دفاع با بیان رشادت های بی نظیر رزمندگان در طول دوران دفاع مقدس اظهار داشت: محدودیت ها و کمبود امکانات هیچگاه موجب عقب نشینی رزمندگان نشد؛ چونکه قلب های آنان آماده، مطمئن و سرشار از ایمان بود.
وی در همین زمینه اضافه کرد: ایستادگی، مقاومت، ایثار، سلحشوری، پیشرفت و... در سایه قلب مطمئن به بار می نشیند و باور معنوی است که پای را محکم و قدم ها را استوار می سازد.
سردار فرحی با اعلان اینکه در طول این سالها بیشترین تحریم ها متوجه نیروهای مسلح بوده است اظهار داشت: باتوجه به همین شرایط، پیشرفت ها و دستاوردهای مختلف دفاعی حاصل شده است و این به سبب روحیه، تفکر، نگاه جهادی و فرهنگ بسیجی آحاد نیروهای مسلح بوده است.
وی اشاره کرد: مجموعه ی صنعت دفاعی همیشه نیازمند وجود انسان های باکیفیت بالا است و سازمان عقیدتی سیاسی ظرفیت ساخت مجموعه ای انسان ساز در تراز انقلاب اسلامی را داراست.
منبع:

1400/09/28
20:41:29
5.0 / 5
1114
تگهای خبر: سازمان , عمومی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل