نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی با وزیر دفاع انجام شد

نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی با وزیر دفاع انجام شد

به گزارش سیاسی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره نشست مشترک این کمیسیون با وزیر و مسئولان وزارت دفاع، اظهار داشت: وزیر دفاع در این نشست درباره ساختارهای جدید این وزارتخانه و اقدامات انجام گرفته در مدت اخیر در  گزارشی ارائه نمود.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ابراهیم عزیزی در توضیح بازدید روز دوشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: در ادامه نظارت های میدانی کمیسیون و جلسات مشترک با وزارتخانه های تخصصی مربوطه، اعضای کمیسیون با وزیر و مدیران وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نشست مشترکی را در محل این وزارتخانه برگزار کردند.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس اضافه کرد: وزیر دفاع گزارشی از اقدامات انجام گرفته در مدت اخیر ارائه کرد، همین طور ساختارها، چارچوب و برنامه هایی که برای این وزارتخانه پیش بینی شده را بیان کرد.
عزیزی اشاره کرد: ساختارهای جدیدی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مهیا شده که وزیر درباره آنها گزارش داد و در ادامه جلسه به معارفه افرادی که در پست های مدیریتی منصوب شدند، پرداخت.
وی تصریح کرد: اعضای کمیسیون در ادامه جلسه مشترک دیدگاه ها و نظرات خودرا درباره تحولات دفاعی و عناوینی که در زمینه وزارت دفاع قابل پیگیری می باشد، مطرح نمودند.
این نماینده مجلس یازدهم افزود: نشست امروز کمیسیون کاربردی بود و در امتداد اهداف وزارت دفاع و کمیسیون امنیت ملی می تواند تعیین کننده باشد.


منبع:

1400/08/11
09:57:41
5.0 / 5
1192
تگهای خبر: تخصص , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل