سرتیپ حیدری:

ارتش به سمت تجهیز خود به سلاح های هوشمند حركت می كند

ارتش به سمت تجهیز خود به سلاح های هوشمند حركت می كند

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: امروز در راه حركت به سمت تجهیز خود به سلاح های هوشمند، نقطه زن، دیجیتال و الكترونیك گام های بلندی برداشته ایم و به موفقیت های خوبی رسیده ایم.


به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش با اشاره به نقش این دانشگاه در تربیت دانشجویان و فرماندهان ارتش اظهار داشت: دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در مسولیت های مهم و پست های فرماندهی و مدیریتی ارتش مشغول به انجام وظیفه خواهند شد و هر یک از دانشجویان باید با سایر نیروها هم افزایی و هم گرایی مناسب در راه تحقق اهداف ارتش جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.
وی با اشاره به طرحهای انجام شده در جهت منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص افزایش و ارتقای توان و تحرک یگان ها بنا بر نیازهای روز عملیاتی و جنگ های آینده اظهار داشت: نیروی زمینی محوری و قهرمان ارتش جمهوری اسلامی ایران با تحول در ساختار و سازمان خود توانسته است پاسخ گوی نیازهای عملیاتی روز بوده تا از هر نظر آمادگی مواجهه با تهدیدات آینده را داشته باشد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: تمام تحولات انجام شده در جهت افزایش تحرک، چابکی و توان رزم نیروها با تاکید بر متخصصان و صنایع داخلی صورت پذیرفته است و با تلاش مجدانه و اعتقاد به اصل خودکفایی توانسته ایم به فن آوری در تولید تجهیزات دست پیدا نماییم.
سرتیپ حیدری با اشاره به اینکه جنگ های آینده مبتنی بر تأثیر است نه تخریب اظهار داشت: امروز در راه حرکت به سمت تجهیز خود به سلاح های هوشمند، نقطه زن، دیجیتال و الکترونیک گام های بلندی برداشته ایم و به موفقیت های خوبی رسیده ایم.
وی تصریح کرد: ما در مجموع در کنار تغییر در ساختار و تجهیزات به مبحث روحیه و رفاه کارکنان خصوصا در مبحث خانه های سازمانی، ازدواج کارکنان و فرزندان آنها، بیماران صعبب العلاج توجه ویژه داشته ایم و تلاش کرده ایم که در کنار به روز رسانی تجهیزات و ساختار، به شکل متوازن به این مهم هم بپردازیم.
امیر سرتیپ حسین ولیوند زمانی، فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش هم در سخنانی با تاکید بر اهمیت تربیت دانشجویان در این دانشگاه اظهار داشت: ما در این دانشگاه یک هدف مقدس و مشترک داریم و آن تربیت و رشد دانشجویان برای این امر مهم می باشد که بتوانند برای نیل به اهداف ارتش جمهوری اسلامی ایران مفید و مثمر ثمر باشند.
وی اضافه کرد: ما در مجموعه دافوس تلاش کرده ایم که نگاه جزئی به موضوعات نداشته باشیم بلکه با یک نگاه کلی و بر اساس نیازهای نیروها و ستاد ارتش، دانشجویان را تربیت نماییم بگونه ای که بتوانند با هم افزایی و هم گرایی، یاور فرماندهان نیروها بوده و در حقیقت برای کل ارتش مفید باشند.

1399/04/26
13:05:54
5.0 / 5
2344
تگهای خبر: ایران , تخصص , تولید , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل