مدیركل بازرسی استان:

بیشترین شکایات مردم لرستان مربوط به شهرداری ها و کمیسیون ماده ۱۰۰ است

بیشترین شکایات مردم لرستان مربوط به شهرداری ها و کمیسیون ماده ۱۰۰ است

لرستان مدیرکل بازرسی لرستان اظهار داشت: بیشترین شکایات مردم استان مربوط به شهرداری ها و کمیسیون ماده ۱۰۰ بوده است.


سعید رازانی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: به منظور پیشگیری از هرگونه تجاوز به اراضی ملی و دولتی مرتبا پیگیر بوده و جلساتی با راه و شهرسازی، مدیریت امور اراضی، جهاد کشاورزی، شهرداری ها و... برگزارشده است.
وی افزود: متاسفانه در مواردی سهل انگاری مدیر و مدیرانی سبب شده اراضی از بین برود که اداره کل بازرسی ورود و با خاطیان برخورد کرده است.
مدیرکل بازرسی لرستان در مورد وضعیت استخدام ها رد برخی دستگاههای دولتی استان، اظهار داشت: پرونده این مورد درحال رسیدگی است و نتایج آن اعلام خواهد شد.
رازانی ضمن اشاره به بیشترین شکایات مردمی به بازرسی لرستان، بیان نمود: بیشترین شکایات مردمی در مورد شهرداری ها، نقض قوانین و مقررات، کمیسیون ماده ۱۰۰ و... بوده است.
وی در مورد پشتیبانی از سرمایه گذار بخش خصوصی اظهار داشت: بانکهای استان به نحوی اقدام نکنند که منجر به تعطیلی واحد تولیدی شود.
مدیرکل بازرسی لرستان اظهار نمود: پروژه های عام المنفعه را پیگیری می نماییم تا منتج به نتیجه شود و نفع آن به مردم برسد.
رازانی در مورد تعیین تکلیف کالاهای موجود در سازمان اموال تملیکی اظهار داشت: این کالاها باید تعیین تکلیف شوند که بازرسی کل یکی از همکاران را برای پیگیری و تعیین تکلیف معرفی کرده است تا کالاهای موجود در انبارها را مشخص نماید.1400/07/27
09:40:18
5.0 / 5
1048
تگهای خبر: تولید , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل