ارائه گزارش نحوه و روند اجرایی پرداخت تسهیلات حمایتی كرونا

ارائه گزارش نحوه و روند اجرایی پرداخت تسهیلات حمایتی كرونا

سیاسی: بیست و یكمین كارگروه مقابله با نتایج اقتصادی ناشی از بیماری كرونا به ریاست دكتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور نمایندگان وزارتخانه های تعاون، كار و رفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و همین طور بانك مركزی و سازمان برنامه و بودجه اجرا شد.


به گزارش سیاسی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در این نشست که عصر چهارشنبه برگزار شد، گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بانک مرکزی و نمایندگان بانکهای عامل درباب نحوه و روند اجرایی پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا به اقشار لطمه دیده و بنگاه های اقتصادی ارائه و بر لزوم پرداخت سریع، آسان و استفاده از ظرفیت تمامی بانکهای سراسر کشور جهت ارائه تسهیلات به لطمه دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا تاکید شد.
در این نشست از تلاش ها و اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بانک مرکزی و بانکهای عامل برای پرداخت تسهیلات به خانواده ها و بنگاه های لطمه دیده بدون مراجعه حضوری در شعب بانک ها قدردانی و بر لزوم بهره گیری از پتانسیل های بانکداری الکترونیکی تاکید شد.
در ادامه جلسه نیز پیشنهاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره درخواست معافیت کلیه کالاها و تجهیزات اهدایی از سایر کشورها به ایران جهت مقابله با ویروس کرونا از پرداخت هرگونه عوارض گمرکی و هزینه های انبارداری و همین طور ترخیص با فوریت این کالاها و تجهیزات بحث و بررسی گردید.
همین طور گزارش و پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه درباره پرداخت هزینه های مرتبط و غیرمترقبه بیمارستانها و مراکز نگهداری از سالمندان از محل منابع هدفمندسازی یارانه ها درسال ۹۸ ارائه شد.
منبع:

1399/04/25
23:55:12
5.0 / 5
2276
تگهای خبر: آموزش , ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل