فرمانده نیروی هوایی ارتش از بیمارستان بعثت بازدید کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش از بیمارستان بعثت بازدید کرد

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از بیمارستان بعثت این نیرو اظهار داشت: برپایه فرمایش فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)، توجه ویژه به جوانان در همه حوزه ها باید مورد توجه قرار گیرد.


به گزارش سیاسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، سرتیپ خلبان حمید واحدی در بازدید از بیمارستان بعثت این نیرو، ضمن دیدار با رئیس و کارکنان بیمارستان، ضمن اشاره به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: برپایه فرمایش فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)، توجه ویژه به جوانان در همه حوزه ها باید مورد توجه قرار گیرد.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: یکی از فرمان ها و اوامر فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در حکم اینجانب بعنوان یک سرباز، ایجاد نیروی هوایی دانشمند در تراز جمهوری اسلامی ایران بوده است که این امر باید با توجه ویژه به جوانان محقق شود.
در ادامه این بازدید فرمانده نیروی هوایی ارتش با تکیه بر تکریم رجوع کنندگان بیمارستان بخصوص خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران و بازنشستگان خاطرنشان کرد: اگر ارتباط میان فرماندهان و کارکنان رابطه ای از جنس صداقت و همدلی باشد، بطور قطع در حوزه بهداشت و درمان با به کارگیری دانش، نیروی انسانی و تجهیزات، همه فعالیت ها و عرضه خدمات با شور و اشتیاق مضاعف صورت خواهد گرفت که ثمره آن رضایتمندی خدا و همه بیماران و رجوع کنندگان خواهد بود.
در این مراسم، ناصری رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش و صمدی رئیس بیمارستان بعثت این نیرو، گوشه ای از عملکرد و فعالیتهای این بیمارستان در روزهای کرونا را عرضه کردند.

1400/07/18
23:29:30
5.0 / 5
1127
تگهای خبر: ارتش , ایران , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل