جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش:

نیروی زمینی ارتش با تمام توان در خدمت مردم است

نیروی زمینی ارتش با تمام توان در خدمت مردم است

به گزارش سیاسی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش با تمام توان در حوزه ارائه خدمات به مردم گیلان و سایر مناطق کشور تلاش می کند.


به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ نوذر نعمتی، جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از بخش ICU بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فومن با اشاره به این که گیلان از اولین استانهای درگیر با ویروس کرونا بود، گفت: نیروی زمینی ارتش از همان روزهای اول کرونا با تمام امکانات به کمک مسئولان استانی و دستگاه های متولی دراین زمینه آمد.
وی با اعلان اینکه مشکلات و کمبودها در استان گیلان شناسایی شده است، اضافه کرد: تفاهم نامه هایی بین فرمانده نیروی زمینی ارتش و مسئولان گیلان برای رفع محرومیت ها و کمبودها در این استان امضا شده است.
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به این که ما در امتداد مأموریتی که داریم سرباز این نظام هستیم و مردم را ولی نعمت خود می دانیم، اشاره کرد: نیروی زمینی ارتش در استان گیلان پادگانی ندارد بدین سبب با مردم این استان ارتباط کمتری داشته ایم.
امیر سرتیپ نعمتی با اعلان اینکه پس از شیوع ویروس کرونا نیروی زمینی ارتش برای مساعدت با گیلان وارد شد و با همکاری مسئولان استان اتفاقات خوبی رخ داده است، اشاره کرد: توانستیم در طول این مدت خدماتی را در این استان خصوصاً شهرستان فومن به مردم ارائه دهیم.
وی با اشاره به اجرا و بهره برداری چهار پروژه نیروی زمینی ارتش در شهرستان فومن، اشاره کرد: در مجموع برای اجرا و بهره برداری از این پروژه ها ۲۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش همین طور به راه اندازی بیمارستان تنفسی در شهر رشت اشاره و تصریح کرد: این مرکز درمانی در پنج روز ساخته و تحویل مسئولان بهداشت و درمان استان گیلان شد.
امیر سرتیپ نعمتی در آخر با اشاره به اجرای طرح های محرومیت زدایی ارتش در تمام نقاط کشور، اشاره کرد: نیروهای مسلح و نیروی زمینی ارتش در سالهای اخیر همیشه در اولین روزهای حوادث غیر مترقبه و دیگر مواقع لازم برای مساعدت با مردم وارد عمل و میدان شده است.
با حضور جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ۲ طرح توسعه بخش ICU بیمارستان ۹ تخته جدید امام حسن مجتبی فومن، خانه بهداشت و مسجد امام حسین روستای آبرود شهرستان فومن و ۱۰ واحد مسکونی محرومین با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.منبع:

1400/07/15
20:36:51
5.0 / 5
1368
تگهای خبر: ارتش , ایران , خدمات , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل