سردار طلایی نیك:

وزارت دفاع امسال ۲۰میلیون دز واکسن کرونا تولید می کند

وزارت دفاع امسال ۲۰میلیون دز واکسن کرونا تولید می کند

سیاسی: معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی راهبردی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت که این وزارتخانه تا آخر سال جاری 20 میلیون دُز واکسن کرونا تولید و عرضه می کند.


سردار "رضا طلایی نیک" پنجشنبه شب در حاشیه یادواره شهدای ورزشکار شهرستان همدان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: در همین ارتباط واکسن «فخرا» نیز درحال درنوردیدن مراحل بالینی و کارآزمایی نهایی برای تولید انبوه است.
وی گفت: تا آخر سال ۲۰ میلیون دُز واکسن بر طبق استاندارها و موازین تایید شده مراجع ذیصلاح در وزارت دفاع تولید و عرضه می شود.
به گفته سردار طلایی نیک، وزارت دفاع در ۶ ماهه دوم سال نقش موثر و قابل توجهی در امتداد تولید داخلی واکسن کرونا با استاندارد علمی و تایید شده، ایفا می کند.
معاون وزیر دفاع اظهار داشت: با تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، از تمامی ظرفیت نیروهای مسلح برای مشارکت فعال در پروسه ریشه کنی ویروس کرونا، واکسیناسیون عمومی و کمک به کادر درمان کشور استفاده خواهد شد.
وی اضافه کرد: در همین ارتباط نیروهای مسلح حضور و فعالیت شایان توجهی در زمینه درمان بیماران به ویژه در مناطق محروم و مرزی کشور دارند.
به گفته معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی راهبردی و امور مجلس وزارت دفاع، نیروهای مسلح اکنون نقش فعالی در روند اجرای واکسیناسیون عمومی با نظارت ستاد ملی مقابله با کرونا و برمبنای سازماندهی انجام شده بر عهده دارند.



منبع:

1400/07/02
12:29:36
5.0 / 5
1172
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل