دریادار سیاری:

اصحاب رسانه سربازان خط مقدم جنگ نرم هستند

اصحاب رسانه سربازان خط مقدم جنگ نرم هستند

به گزارش سیاسی معاون هماهنگ کننده ارتش با تکیه بر این که رسانه ها، قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران را به بیگانگان منعکس می کنند، اظهار داشت: اصحاب رسانه سربازان خط مقدم جنگ نرم هستند.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری، روز دوشنبه در نشست تخصصی مسؤلان فرهنگی و روابط عمومی ستاد ارتش با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه آنچه داریم به برکت شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی است و با حفظ این ارزش ها تمامیت ارضی و اقتدار ما حفظ می شود، اظهار داشت: دنیای امروز دنیای انفجار اطلاعات و فناوری است و رسانه ها در هر کشوری از مولفه های قدرت آن کشور محسوب می شوند.
وی اضافه کرد: امروز در بحث جنگ نرم، تسلط بر ذهن ها مطرح است و نخستین مولفه در تسلط بر ذهن ها، رسانه ها هستند. بنابراین کسانی که از امکانات بیشتری برخوردار می باشند با تاکید بر رسانه افکار خویش را گسترش می دهند چونکه رسانه ابزار و مولفه جنگ نرم است.
معاون هماهنگ کننده ارتش خطاب به اصحاب رسانه تصریح کرد: شما سرباز خط مقدم مقابله با جنگ نرم دشمن و یکی از مولفه های قدرت هستید.
دریادار سیاری افزود: اثرگذاری رسانه در ایجاد انسجام، وحدت، همدلی، خدمت رسانی و قدرت بازدارندگی بسیار مهم می باشد چون که اگر نتوانیم این اثر بازدارندگی را منتقل نماییم کاری از پیش نرفته است.
وی ضمن اشاره به فعالیتهای مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه مردم یاری و خدمت رسانی به هموطنان در بحران های پیش رو اظهار داشت: ارتش در تمام موقعیت های حساس و بحرانی از جنگ تا زلزله، سیل و بیماری به شعار «ارتش فدای ملت» عمل کرده است که بخشی از این فعالیت ها و خدمت رسانی ها از راه رسانه ها منعکس می شود.
در این جلسه صمیمانه و تخصصی روابط عمومی ستاد ارتش با اصحاب رسانه که با حضور امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش و حجت الاسلام والمسلمین احمد دهدار، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش بامداد امروز در محل سالن مشکات اداره عقیدتی سیاسی این ستاد برگزار شد؛ تعدادی خبرنگاران و نمایندگان اصحاب رسانه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در جهت هم افزایی و ارتقای سطح فعالیتهای رسانه ای ستاد ارتش پرداختند.منبع:

1400/06/15
20:19:20
5.0 / 5
1450
تگهای خبر: ارتش , ایران , تخصص , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل