سرلشكر باقری:

شاهد ارتقای چشم گیر سامانه های دفاعی کشور خواهیم بود

شاهد ارتقای چشم گیر سامانه های دفاعی کشور خواهیم بود

سیاسی: رئیس ستادکل نیروهای مسلح، برنامه جامع صنعت دفاعی را آماده و در جریان توصیف کرد و اظهار داشت: با هم افزایی که میان ستاد کل، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی با وزارت دفاع وجود دارد شاهد ارتقای چشم گیر سامانه های دفاعی کشور خواهیم بود.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سرلشکر محمد باقری روز یکشنبه در حاشیه مراسم تکریم و معارفه وزیران سابق و جدید وزارت دفاع در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: وزارت دفاع در دوره های مختلف رو به پیشرفت و ارتقا بوده است. در چهارساله گذشته هم سرتیپ امیر حاتمی تلاش فراوان و موثری انجام داد و پیشرفت های مناسبی در توان دفاعی کشور صورت گرفت.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: در دوره جدید سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی وزیر دفاع دولت سیزدهم هم سابقه درخشانی در مسئولیت های مختلف نظامی و همینطور در ستاد کل داشتند که اساسا این مسیر را با موفقیت پیش خواهد برد.
باقری خاطرنشان کرد: برنامه جامع صنعت دفاعی آماده و در جریان است و با هم افزایی که میان ستاد کل، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی با وزارت دفاع وجود دارد با استفاده از شرکتهای دانش بنیان و دانشگاه های کشور و جوانان هوشمند کشور شاهد ارتقای چشم گیر سامانه های دفاعی کشور خواهیم بود.
وی اظهار داشت: همینطور در سایر مأموریت ها، وزارت دفاع رسیدگی به بازنشستگان و سایر مأموریت های دیگر رسیدگی می کند و آینده ای روشن را به جهت اینکه دوره موفقی را در وزارت دفاع طی خواهیم کرد می بینم.منبع:

1400/06/07
23:42:52
5.0 / 5
1073
تگهای خبر: ارتش , دولت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل