وزیر دفاع:

واکسن فخرا به مراحل پایانی تولید رسیده است

واکسن فخرا به مراحل پایانی تولید رسیده است

سیاسی: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه در تولید واکسن کرونا بعنوان یکی از اولویت های اصلی کشور به موفقیت های خوبی دست یافته ایم، اظهار داشت: تولید واکسن فخرا به مراحل پایانی خود رسیده است و در آینده بسیار نزدیک به تولید انبوه خواهد رسید.


به گزارش سیاسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی بامداد شنبه در محل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح حضور یافت. امیر آشتیانی در بدو ورود به محل ستاد وزارت دفاع در محل یادمان شهدای گمنام این وزارت خانه حضور یافت و پس از قرائت فاتحه ای برای شهدای گمنان، با وزیر سابق دفاع، معاونین وزارت دفاع ومدیران عامل سازمان های این وزارت خانه دیدار نمود.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سپس با حضور در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات پرارزش امیر حاتمی در ۴ سال گذشته اظهار داشت: سرتیپ حاتمی در این چند سال به برنامه های زیادی جامه عمل پوشاند و من هم ادامه دهنده راه ایشان خواهم بود.
قرایی آشتیانی همینطور با تبریک هفته دولت به دولتمردان دست اندرکاران جمهوری اسلامی اضافه کرد: شایسته سالاری، توانمندی و مبارزه با فساد یکی از اولویت های اصلی مسؤلان این دولت می باشد و به جد هم دنبال خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه یکی از مأموریت های اصلی وزارت دفاع تقویت توان رزم از راه ارتقای سامانه های دفاعی در مقابل تهدیدات سخت و نیمه دشوار می باشد، تصریح کرد: مجموعه وزارت دفاع در ۴ سال قبل دستاوردهای خوبی کسب کرده و ما هم تلاش می نماییم در همه حوزه ها بخصوص در بحث تحقیقات اهتمام مضاعف داشته باشیم و محصولات جدیدی را طراحی، تولید و عرضه نماییم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یکی دیگر از اولویت های وزارت دفاع را بهره گیری جدی از ظرفیت های بخش دولتی، خصوصی و شرکتهای دانش بنیان عنوان نمود و اظهار داشت: هم در بحث استفاده از این ظرفیت های پرارزش و هم در مبحث انتقال فناوری به مجموعه های کشور نهایت تلاش خویش را به کار خواهیم گرفت.
قرایی آشتیانی دیپلماسی دفاعی، سلامت و مهندسی دفاعی، توجه ویژه به معیشت کارکنان و اعضای وابسته، صادرات محصولات دفاعی و بهره گیری از سرمایه های انسانی پرارزش بعنوان ذخایر استراتژیک را از مهم ترین اولویت های وزارت دفاع برشمرد و اضافه کرد: از راه ارتباط و تعامل تنگاتنگ وزارت دفاع با مجموعه نیروهای مسلح، نیازها می بایست دقیقا و متناسب با خواست آنها شناسایی و در این عرصه به جهش چند برابری دست یافت.
وی با اشاره به اینکه در بحث تولید واکسن کرونا بعنوان یکی از اولویت های اصلی کشور به موفقیت های خوبی دست یافته ایم، اظهار داشت: مرحله تولید واکسن فخرا به مراحل پایانی خود رسیده است و ان شاءالله در آینده بسیار نزدیک به تولید انبوه خواهد رسید.منبع:

1400/06/06
22:43:31
5.0 / 5
1230
تگهای خبر: تولید , دولت , سازمان , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل