فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق:

خودگذشتگی و فداکاری پزشکان با اجر الهی قابل جبران است

خودگذشتگی و فداکاری پزشکان با اجر الهی قابل جبران است

به گزارش سیاسی فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق اظهار داشت: خودگذشتگی و فداکاری پزشکان متعهد و دلسوز بخصوص در دوران مدیریت و مقابله با کرونا، بر کسی پوشیده نیست و با هیچ پاداشی جز اجر الهی قابل جبران نیست.


به گزارش سیاسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از مرکز اطلاع رسانی نیروی پدافند هوایی، سرتیپ دوم ستاد ارسلان پرویز در مراسم قدردانی از کادر درمان منطقه پدافندی شرق، امنیت و سلامت را دو نعمت بزرگ الهی عنوان نمود و اظهار داشت: امنیت و سلامت اگر نباشد جامعه و آحاد مردم سلامتی، اقتصاد و امنیت شان به مخاطره می افتد.
فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق افزود: امروز همانند دوران دفاع مقدس و دفاع از حریم و حرم، شاهد جلوه های زیبایی از گذشت، ایثار و فداکاری هستیم که خالق آن پزشکان و پرستاران عزیزی هستند که مجاهدانه در عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا و حفظ سلامت مردم خدمت می کنند.
سرتیپ پرویز با اشاره به اینکه از خودگذشتگی و فداکاری پزشکان متعهد و دلسوز بخصوص در دوران مدیریت و مقابله با کرونا، بر کسی پوشیده نیست و با هیچ پاداشی جز اجر الهی قابل جبران نیست، اضافه کرد: ما هم وظیفه خودمان دانستیم با حضور در کنار کادر درمان از خدمات شبانه روزی این عزیزان تشکر نماییم.
وی اضافه کرد: بطور قطع هیچ زبان و قلمی توان این را ندارد که جوابگوی این ایثار و ازخودگذشتگی مسؤلان و کارکنان حوزه بهداشت در عرصه مبارزه با کرونا و نجات جان بیماران باشد.


منبع:

1400/06/04
12:47:09
5.0 / 5
1183
تگهای خبر: جامعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل