موافق وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی و گردشگری

توانگر: ضرغامی مرد میدان و عمل است

توانگر: ضرغامی مرد میدان و عمل است

به گزارش سیاسی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ضرغامی مرد میدان و مرد عمل است و در صداوسیما مدیری اصولگرا و توسعه گرا بوده است.به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی بعنوان موافق وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، در ابتدا با اشاره سخنان احمدی بیغش بیان کرد: در نطق خودشان خواستند اوصاف مثبت آقای ضرغامی را زیر سوال ببرند، اما عزت و ذلت دست خداست. مردم ایران و نمایندگان ملت خدمات آقای ضرغامی را فراموش نخواهند کرد.

وی اضافه کرد: ضرغامی مرد میدان و مرد عمل است و در صداوسیما مدیری اصولگرا و توسعه گرا بوده که همچون آن توسعه شبکه های تلویزیونی در دوره ریاست او بر این سازمان است.
توانگر در ادامه اظهار داشت: ضرغامی به سبب سوابق طولانی که در مجلس داشته و ۱۰ سال ریاست سازمان صدا و سیما ایران را به خوبی می شناسد و همین طور کشورهای مختلف را از نزدیک دیده است. وی مدیر میدانی است و تجربه کار با سه دولت را داشته است.
توانگر اظهار داشت: همین طور به سبب مسئولیت های عدیده ای که داشته مدیری با برنامه و اشراف کافی است که این امر چهره او را منحصر به فرد کرده است.
نماینده تهران اضافه کرد: وی در هر دستگاهی که خدمت کرده مردمی بوده است و فساد ستیز و معتقد به جوانگرایی و دارای برنامه است.
توانگر اضافه کرد: گردشگری در بعضی کشورها منبع اول درآمد می باشد و در کشور ما این حوزه گرفتار مشکلات جدی است و متاسفانه در سالهای قبل فردی که چهره ملی باشد در راس این دستگاه نبوده است اما ضرغامی چهره ملی و فرهنگی و به صورتی فرا دستگاهی است و باید از آقای رئیسی سپاسگزار باشیم که او را معرفی کرده است.
منبع:

1400/06/02
22:02:44
5.0 / 5
1464
تگهای خبر: ایران , خدمات , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل