ورود نخستین گروه از کاروان ورزشی پارالمپیک به توکیو با استقبال سفیر کشورمان در ژاپن

ورود نخستین گروه از کاروان ورزشی پارالمپیک به توکیو با استقبال سفیر کشورمان در ژاپن

سیاسی: نخستین گروه از کاروان ورزشی پارالمپیک به توکیو با استقبال سفیر و کارکنان سفارت کشورمان در ژاپن وارد این کشور شدند.


به گزارش سیاسی به نقل از سفارت ایران در ژاپن، نخستین گروه از کاروان فرهنگی - ورزشی پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران با عنوان " سردار دلها " با حضور محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک و متشکل از ۷۴ ورزشکار و همراه در رشته های والیبال نشسته، بستکتبال با ویلچر، وزنه برداری، دوومیدانی، تیروکمان و کادر اجرائی امروز جمعه شب بوقت محلی وارد فرودگاه ناریتا در توکیو شده و مورد استقبال مرتضی رحمانی موحد سفیر و کارکنان سفارت کشورمان در ژاپن قرارگرفتند.
کاروان ورزشی کشورمان متشکل از ۱۲۹ نفر شامل ۶۲ ورزشکار در رشته های والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، پارا وزنه برداری، پارا دوچرخه سواری، پارا تکواندو، پارا دوومیدانی، پاراجودو، پارا تیراندازی با کمان، پارا تیراندازی و پارا کانو در این دوره از بازیها همراه با دیگر ورزشکاران نود کشور جهان رقابت خواهند نمود.
الباقی اعضا کاروان ورزشی پارالمپیک کشورمان در ایام آتی تا چهارم شهریور ماه وارد توکیو شده و خودرا برای مسابقات این دوره از بازی ها آماده می نمایند.
شانزدهمین دورمسابقات پارالمپیک از تاریخ دوم لغایت چهاردهم شهریورماه جاری، تحت تدابیر شدید دستورالعملهای مقابله با کرونا و با اجرای مراسم افتتاحیه بدون تماشاگر در تاریخ سه شنبه دوم شهریورماه در توکیو برگزار می شود.
منبع:

1400/05/30
13:29:03
5.0 / 5
974
تگهای خبر: ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل