امین نظام و مردم

امین نظام و مردم

حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب در حالی بعنوان وزیر پیشنهادی اطلاعات از طرف آیت الله ابراهیم رییسی به مجلس شورای اسلامی معرفی شده که وی امین نظام، رهبری معظم انقلاب، مردم و مورد اعتماد جامعه اطلاعاتی کشور است.


همواره و در طول تاریخ و در پهنه جغرافیای جهان، مورد اعتمادترین افراد در راس دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی کشورها قرار گرفته اند و همه کارشناسان امنیتی کشور بر این مساله صحه می گذارند که مورد اعتماد و امین بودن حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر پیشنهادی اطلاعات یکی از خصوصیات بارز وی است و امین رهبری، نظام و رئیس جمهوری است.
التزام به ولایت فقیه از دیگر اصولی است که برمبنای قانون اساسی، زمامداران امور کشور باید به آن متعهد باشند و اعتقاد کامل به ولی فقیه زمان و التزام به اجرای منویات و سیاست های ابلاغی ایشان از دیگر خصوصیات حجت الاسلام خطیب است که سوابق وی در نهادهای انقلابی و دستگاه های حساس نظام موید آنست.
حجت الاسلام خطیب با داشتن کوله باری از تجربه و دانش اطلاعاتی و امنیتی و سابقه طولانی حضور در پست های مدیریتی نظام همیشه با عناصر و جریانات فتنه، انحرافی و افراطی مرزبندی کرده و در راه حرکت خود به هیچ انحرافی آلوده نشده است.
وی نه فقط به امور تخصصی حوزه اطلاعات و امنیت کشور مسلط است بلکه با مسائل و توانمندی های وزارت کلیدی اطلاعات آشنایی کامل دارد. این جانباز جبهه های جنگ تحمیلی، برادر شهید و همرزم شهید حسن باقری معاون پیشین اطلاعات عملیات سپاه است.
در شرایطی که در مواردی، برخی مدیران کشور جنگ نرم دشمن مقابل ایران اسلامی را انکار می کنند، داشتن روحیه جهادی در امور مدیریتی و باورمندی به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان نظام همچون دیگر خصوصیات حجت الاسلام خطیب است.
وی مورد وثوق حوزه و مراجع عظام تقلید در کشور و به سلامت نفس، ساده زیستی و اخلاق مداری شهره است. آشنایی با مبانی فقهی حوزه اطلاعات و امنیت همچون خصوصیاتی است که حجت الاسلام خطیب را از دیگر همرزمان و همکارانش ممتاز می کند.
حجت الاسلام خطیب که دارای تحصیلات حوزوی قابل قبول و سابقه شاگردی نزد اساتید برجسته حوزه را در کارنامه خود دارد، ضمن آشنایی کامل با مشکلات و چالش های راهبردی و تنگناهای کشور، عزم و اراده کافی برای اقدام و عمل و مبارزه با توطئه گران و دشمنان نظام را دارد.
وی که در بین کارکنان و بدنه وزارت اطلاعات از مقبولیت بالایی برخوردار و محبوب همه است، سابقه عضویت در شورای هماهنگی اطلاعات را در کارنامه خود دارد و مورد اعتماد جامعه اطلاعاتی کشور است.

1400/05/29
14:00:22
5.0 / 5
1508
تگهای خبر: ایران , تخصص , جامعه , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل