دریادار تنگسیری:

نیروی دریایی سپاه با تمام ظرفیت در کنار کادر جهادی درمان است

نیروی دریایی سپاه با تمام ظرفیت در کنار کادر جهادی درمان است

فرمانده نیروی دریایی سپاه اشاره کرد: با تمام ظرفیت برای مقابله با شیوع جدید ویروس کرونا در کنار کادر جهادی درمان می ایستیم.


به گزارش سیاسی به نقل از سپاه نیوز، سردار دریادار پاسدار «علیرضا تنگسیری» فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از وضعیت خدمات دهی بیمارستان صحرایی شهید فاطمی(ره) نیروی دریایی سپاه در بندرعباس اظهار داشت: برای عرض خدا قوت و خسته نباشید حضور همکاران عزیزمان در بخش خدمات درمانی این بیمارستان حضور یافته ایم.
وی افزود: نیروی دریایی سپاه با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری و ابلاغ دستور فرمانده کل سپاه، با تمام ظرفیت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در کنار کادر درمان می ایستد و آنها را یاری می کند. هر جا نیاز باشد برای کمک رسانی به مردم آماده هستیم و بهداری نیروی دریایی سپاه هماهنگ با ستاد ملی مبارزه با کرونا با نهایت توان درحال خدمت رسانی درمانی است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه با تشکر از همه خبرنگاران جهادی که مسؤلیت انتقال امید، آرامش و نشاط به مردم جامعه هستند، گفت: باید از زحمات مخلصانه و شبانه روزی پرسنل شریف و نجیب بهداشت و درمان که بصورت جهادی و دلسوزانه در یک سال و نیم اخیر صبورانه مشغول خدمت رسانی به بیماران کرونائی هستند، خاضعانه تشکر نماییم.
تنگسیری با اشاره به فرمان رهبر انقلاب اشاره کرد: با ندای لبیک به فرمایش اخیر مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا و ابلاغ فرمانده کل سپاه، با بهره برداری حداکثری از امکانات، تجهیزات و بسیج منابع انسانی متخصص و اختصاص بخش های قابل توجهی از ظرفیت درمانی بیمارستان های استقراری نیروی دریایی سپاه در شهرهای بوشهر، شیراز، بندرعباس، چالوس، چاه مبارک و بندر لنگه برای درمان بیماران کرونائی و همچنین بنا بر نیاز مردم در مراکز درمانگاهی ماهشهر، چابهار، جاسک، چالوس و بندر لنگه کلینیک حاد تنفسی راه اندازی و مجهز شده است.
بیمارستان صحرایی شهید فاطمی سپاه روزانه ۴۰۰ مراجعه کننده کرونائی دارد
وی اضافه کرد: البته با درخواست ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت و درمان، یک واحد بیمارستان صحرایی مزین به نام شهید فاطمی (ره) در کنار بیمارستان شهید محمدی(ره) بندرعباس برپا و افتتاح شد که اکنون به طور متوسط روزانه بیش از ۴۰۰ نفر مراجعه کننده کرونائی دارد. علاوه بر این، ظرفیت پذیرش بخش های سی تی اسکن در بیمارستان های استقراری نیرو به بیماران کرونائی افزایش داده شد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: در بخش های بهداشتی هم در بعضی نقاط کم برخوردار و حاشیه شهرهای جنوبی با راه اندازی کارگاه های ماسک سازی، بصورت رایگان، ماسک و گاهی مواد ضدعفونی کننده، به مردم این مناطق توزیع شد و سرم مورد نیاز بیماران کرونائی به بخش های درمانی برخی بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان واگذار شده است.
تزریق واکسن در جزایر خلیج فارس توسط بخش بهداشت نیروی دریایی سپاه
تنگسیری در موضوع همکاری در حوزه واکسیناسیون اشاره کرد: تزریق واکسن در جزایر خلیج فارس توسط بخش بهداشت فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه انجام شده است. در شهر بندر عباس و برخی نقاط جنوبی نیز همکاران ما طبق نظام هماهنگ بهداشت و درمان کشور درحال تزریق واکسن به مردم هستند و آمادگی داریم هر جا نیاز باشد، بنا بر ظرفیتی که داریم خدمات رسانی درمانی و ترزیق واکسن انجام دهیم.
وی اشاره کرد: از مردم عزیز می خواهیم پروتکلهای بهداشتی را رعایت نمایند و دوم آنکه، اصلأ نگران نباشند. همه ظرفیت های نیروهای مسلح شامل سپاه، بسیج، ارتش، ناجا و وزارت دفاع به میدان آمده اند و تا جایی که هم وطنان نیاز داشته باشند، برای رفع مشکلات درمانی در کنار آنان خواهند بود.

1400/05/24
13:43:24
5.0 / 5
1068
تگهای خبر: ارتش , تخصص , جامعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل