عباس زاده:

کشور با یک جنگ تمام عیار بیولوژیک مواجه می باشد

کشور با یک جنگ تمام عیار بیولوژیک مواجه می باشد

به گزارش سیاسی نماینده مردم مشکین شهر در مجلس با اشاره به جولان موج پنجم بیماری کرونا در کشور، ایران را در وضعیت جنگ بیولوژیک عنوان نمود و اظهار داشت: چنین اتفاقی ممکنست یک دفعه در قرن اتفاق بیفتد. یا در یک ماه همه مردم را واکسینه نماییم و یا کشور را یک ماه قرنطینه نماییم.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، محمود عباس زاده مشکینی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود درباب تشکیل کابینه دولت سیزدهم اظهار داشت: در شرایطی هستیم که فرصت آزمون و خطا نداریم. اگر امروز رییس جمهور وزیر انتخاب نمود و مجلس به آن رأی اعتماد داد، مطمئن باشید در صورت استیضاح دست کم یک سال ملاحظه خواهیم کرد. بعد از آن هم مجلس در راه انتخاب آتی مجلس می افتد.
عباس زاده افزود: لازم است وزرای دولت فرد به فرد عناصری متخصص، سالم، مسلط به وظایف و ماموریت وزارت خانه و دارای درک و تحلیل واقع بینانه از وضع موجود کشور و حوزه مدیریت خود باشند.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس یازدهم به مسئله اتحاد اشاره نمود و اظهار داشت: کابینه دولت در حین کارآمدی باید نماد و تجلی وحدت ولی و انسجام اجتماعی کشور باشد. شاکله کابینه باید آئینه ایران بزرگ باشد. پس، مسئولان از همه استانها و از همه اقوام و اقشار انتخاب گردد.
وی تاکید کرد: مطمئن هستم این مجلس به تمام وزرا رأی نخواهد داد و جلسات ما تشریفاتی نخواهد بود.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جولان موج پنجم بیماری کرونا در کشور اظهار داشت: امروز همه کشور درگیر مسئله کرونا است. کشور ما با یک جنگ تمام عیار بیولوژیک روبه رو شده است. بیمارستان های ما پاسخگوی درمان مردم نیست. شایسته است قرارگاه جنگی تشکیل بدهیم. چنین اتفاقی ممکنست یک دفعه در قرن اتفاق بیفتد. یا در یک ماه همه مردم را واکسینه نماییم و یا کشور را یک ماه قرنطینه نماییم.
منبع:

1400/05/19
14:06:38
5.0 / 5
1112
تگهای خبر: ایران , تخصص , دولت , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل