فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش

سرباز در آموزه های دینی و ملی از جایگاه و حرمت بالایی برخوردارست

سرباز در آموزه های دینی و ملی از جایگاه و حرمت بالایی برخوردارست

سیاسی: فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش اظهار داشت: در آموزه های دینی و ملی سرباز از جایگاه و حرمت بالایی برخوردارست و بنا بر این شأن سربازان در تمامی مراکز نظامی باید حفظ شود.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در آیین ترفیع درجه سه تن از فرماندهان این نیرو اظهار داشت: در آموزه های دینی و ملی سرباز از جایگاه و حرمت بالایی برخوردارست و بنا بر این شأن سربازان در تمامی مراکز نظامی باید حفظ شود.
وی با اشاره به تاکید فرمانده کل قوا(مد ظله العالی) بر رسیدگی به وضعیت سربازان بیان کرد: در آموزه های دینی و ملی سرباز از جایگاه و حرمت بالایی برخوردارست که همین مورد موجب می شود شأن سربازان در تمامی مراکز نظامی حفظ و در به کارگیری کارکنان وظیفه دقت شود؛ بطور مثال سربازان تحصیل کرده در مقاطع مختلف، باید در قسمت های متناسب با خود، خدمت کنند. ما وظیفه داریم، محیط خدمت سربازی را به شکلی مدیریت نماییم تا این عزیزان نسبت به آینده و نظام خوش بین باشند.
فرمانده نیروی پدافند هوایی رعایت اخلاق نیکو را یکی از مهم ترین نکات در منش اسلامی و انسانی دانست و اشاره کرد: نباید در برخورد و رعایت آداب و اخلاق تفاوتی میان سرباز و امیر باشد. باید در مراحل مختلف کاری، برخورد به شکلی باشد که نارضایتی و ناراحتی برای کسی به وجود نیاید. حتی در مواردی که کاری از دست انسان برنمی آید، باید با لحن و زبان نیکو با فرد متقاضی برخورد شود.1400/05/17
18:03:55
5.0 / 5
1159
تگهای خبر: ارتش , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل