ضربه كاری وزارت اطلاعات به شبكه تروریستی موساد

ضربه كاری وزارت اطلاعات به شبكه تروریستی موساد

به گزارش سیاسی مدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات از دستگیری شبکه ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به همراه محموله سنگین و مهمات در مبادی غرب کشور اطلاع داد.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، مدیرکل ضد جاسوسی این وزارت خانه اعلام نمود: با رصد و کنترل اطلاعاتی خارج از مرزها و اقدامات گسترده اطلاعاتی عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) شبکه ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به همراه محموله سنگین سلاح و مهمات بعد از ورود از مبادی مرزی غرب کشور دستگیر شدند.
وی با اشاره به اینکه عوامل موساد قصد داشتند از این تجهیزات در جریان اغتشاشات شهری وترور بهره برداری کنند، خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی در مقطع برگزاری انتخابات هم در چند نوبت قصد انجام اقدامات خرابکارانه در نقاط مختلف کشور داشت که با مبادرت به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) از انجام این خرابکاری های تروریستی جلوگیری به علم آمد و ضربه ای کاری به شبکه تروریستی موساد در منطقه وارد شد.
مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات اظهار داشت: این تسلیحات شامل کلت کمری، نارنجک، وینچستر، کلاش و فشنگ جنگی می شود که بعضی از آنها همچون وینچستر و نارنجک برای به آشوب کشیدن اعتراضات مورد استفاده قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: وزارت اطلاعات ضمن تشکر از هوشیاری همیشگی آحاد مردم بخصوص هموطنان ساکن در استانهای غربی کشور در رویارویی با دشمنان ایران اسلامی، از همه اقشار مردم خواست تا درباره پیشنهادهای مشکوک بخصوص در فضای مجازی و درخواست انجام برخی اقدامات در برابر دریافت مبالغ خارج از عرف، با هوشیاری و آگاهی بیشتر عمل کنند و مراتب را به ستاد خبری وزارت اطلاعات به شماره ۱۱۳ اطلاع رسانی کنند.1400/05/06
00:01:53
5.0 / 5
1096
تگهای خبر: ایران , سازمان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل